» » » На Буковині стартував ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад
Інформація
  • Переглядів: 913
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 20-01-2015, 11:42
20-01-2015, 11:42

На Буковині стартував ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін

Олімпіада з фізики відіграє важливу роль у вихованні обдарованої молоді й в орієнтації її на вибір майбутньої професії. Вона пропагує науково-технічні знання, сприяє розвитку творчого мислення, наполегливості й цілеспрямованості, залученню до серйозних занять фізикою.

Олімпіада – це важливе інтелектуальне змагання з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

Саме сьогодні, 20 січня 2015 року, на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки розпочався ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Відкриття олімпіади відбулося за участі Світлани Тодорюк, заступника директора Департаменту освіти і науки; Івана Гуцула, професора кафедри теоретичної фізики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю.Федьковича, доктора фізико-математичних наук, голови журі; Ярослава Струка, доцента кафедри фізики твердого тіла Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю.Федьковича, кандидата фізико-математичних наук, заступника голови журі; Миколи Раранського, професора кафедри фізики твердого тіла Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю.Федьковича, доктора фізико-математичних наук, члена журі, експерта-консультанта; Ельвіри Дорогової, головного спеціаліста дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту управління освіти і науки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Катерини Горюк, головного спеціаліста відділу економіки, бухгалтерського обліку та звітності управління ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Анатолія Андруха, методиста природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

З вітальним словом до всіх учасників олімпіади звернулася Світлана Сильвестрівна, яка від імені директора Департаменту освіти і науки Оксани Палійчук, привітала олімпійців з початком інтелектуальних змагань. «Ви – майбутня еліта України. Безперечно, сьогоднішнє змагання має державне значення, оскільки саме від вас, сучасної молоді, залежить майбутнє нації. Попереду – два дні напруженої, але цікавої роботи, складних конкурсних змагань, оригінальних фізичних доведень, дослідів, а найголовніше – плідне спілкування та наукове збагачення. Отож, бажаємо вам результативної роботи, пошуку цікавих ідей, нестандартних рішень та яскравих перемог». Світлана Сильвестрівна проаналізувала механізм та алгоритм проведення олімпіади. Зауважила, що олімпіада проходитиме поетапно в два дні: перший – теоретичний, другий – експериментальний.

До знавців фізики також звернувся голова журі Іван Васильович, який зазначив, що всі присутні вже є переможцями, адже показали свій рівень знань на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики. «Кожна задача з фізики створює проблемну ситуацію, визначає інтелект майбутнього інженера, дослідника-фізика й узагалі розумної людини. Такі задачі – це маленькі фізичні завдання: чим оригінальніший підхід до їх розв’язання, тим оригінальніший склад логічного мислення учня».

У кожному класі в присутності учасників олімпіади було відкрито запечатані конверти та роздані завдання для розв’язування.

Інтелектуальні змагання тривають. Попередні результати будуть розміщені на сайтах Департаменту освіти і науки ОДА та Інституту ППО ЧО.

Спілкуючись з учасницею олімпіади Тетяною Жук, ученицею 11 класу ліцею №1 м.Чернівців, дізналися: «Фізика ­- дуже цікава наука. З її допомогою вчені розкривають і пояснюють багато таємниць природи. Вивчаючи фізику, ми дізнаємось багато нового про звичайні явища та буденні речі. Але навчання ‑ це не тільки робота в класі й виконання домашніх робіт. Навчання може бути дуже цікавим і захоплюючим, якщо відвідувати різноманітні позакласні заходи. А якщо цілий ряд цих заходів об’єднано у комплекс, то наступає справжнє свято фізики». 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (43)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше