» » » Команди Чернівецької області взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з початкового технічного моделювання
Інформація
  • Переглядів: 1561
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-04-2011, 17:21
19-04-2011, 17:21

Команди Чернівецької області взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з початкового технічного моделювання

Категорія: Навігація / Новини

Початкове технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь та навичок. Під час навчання в гуртках з початкового технічного моделювання вихованці отримують елементарні відомості з математики, природознавства, фізики, розкривають питання історії, мистецтва та суспільствознавства. Важлива роль надається графічній підготовці, формуванню мовної культури учнів, засвоєнню технічної термінології, проведенню дослідів і вирішенню творчих завдань.
Формою підведення підсумків та стимулювання подальшого зростання вихованців гуртків початкового технічного моделювання є проведення обласних, Всеукраїнських змагань та виставок.
Відповідно до Плану міжнародних і всеукраїнських заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік, команда Чернівецької області 14-17 квітня 2011 року прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі з початкового технічного моделювання учнів молодшого шкільного віку в м.Києві.
Учасниками змагань були вихованці гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів України. Це – молодші школярі віком від 7 до 12 років.
В програму змагань входили наступні завдання:
- Виготовлення моделі транспортної техніки;
- Виготовлення моделі планера та змагання на дальність польоту;
- Теоретичний залік;
Виконання композиції за допомогою об’ємного геометричного конструктора.
За результатами роботи журі, команда Чернівецької області (вихованці гуртка початково-технічного моделювання Глибоцького БДТ, керівник гуртка В.М.Романюк) отримала ІІ командне місце на Всеукраїнському конкурсі з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку. Дипломами ІІ степеня Українського державного центру позашкільної освіти нагороджено Олександра Романюка (номінація “Виконання композиції за допомогою об’ємних геометричних фігур”, номінація “Виготовлення моделі транспортної техніки”), Ігора Лупуляка – нагороджено дипломами ІІІ ступеня (номінація “Виготовлення моделі транспортної техніки”, “Виготовлення моделі планера”).
Інтерес до змагань молодших школярів за останні роки значно підвищився. Адже вихованці гуртків початкового технічного моделювання – це майбутнє науково-технічної творчості.

Команди Чернівецької області взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з початкового технічного моделювання
Команди Чернівецької області взяли участь у Всеукраїнських змаганнях з початкового технічного моделювання
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (7)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше