» » » Елементи спортивного орієнтування в умовах закритого приміщення
Інформація
  • Переглядів: 631
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 2-12-2014, 11:38
2-12-2014, 11:38

Елементи спортивного орієнтування в умовах закритого приміщення

Категорія: Новини / Стрічка

26 листопада 2014 року кафедрою фізичної культури Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ проведено засідання методичного об’єднання завідувачів кафедр, керівників і викладачів фізичного виховання та спорту вищих навчальних закладів типу: університет, академія, інститут. В ньому взяли участь біля 20 представників від 7-ми вишів області. Захід проходив у манежі ДСТ «Спартак». В ньому взяли участь Жукотинський К.К., начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Садовой В.В., провідний спеціаліст обласного відділення.

Презентував заклад Королюк Ю.Г., заступник директора з виховної та інноваційної роботи, доктор наук, професор. У своєму виступі він акцентував увагу присутніх на успіхи вузу з питань розвитку фізичного виховання та спорту, успішного виступу студентів-спортсменів не тільки в межах області, України, а й на змаганнях європейського та світового рівнів.

Засідання методичного об’єднання проведено на високому науково-методичному рівні згідно теми «Елементи спортивного орієнтування в умовах закритого приміщення» (розділ: «Туризм»). Практичне заняття продемонстрували старші викладачі кафедри Савенков О.Є. та Крецький О.І. Присутні відзначили високий професіоналізм викладача Савенкова О.Є. щодо організації та підготовки маршрутів А і Б та виготовлення ним індивідуальних карток проходження відповідних дистанцій. Варто відмітити, що першокурсники показали високий рівень роботи з картою, навички і вміння проходження маршрутів, долати штучні перешкоди.

Під час обговорення заняття виступаючі відмітили чималу роботу викладачів з питань розвитку у вихованців пам’яті, спритності та швидкості у прийнятті рішень; формування в них фізичного, морального і психічного здоров’я; усвідомлення потреби у фізичному вдосконаленні.

В кінці заняття було відведено підсумки та нагороджено грамотами найкращих студентів за І –ІІІ місця у змаганнях.

Присутні одностайно схвалили проведене заняття ст. викладачем Савенковим О.Є. оцінити найвищим балом.

 

 

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше