Інформація
  • Переглядів: 723
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 30-11-2014, 13:05
30-11-2014, 13:05

Верхи до здоров’я

Категорія: Новини / Стрічка

Про сприятливий вплив верхової їзди на хворих і поранених свідчать ще записи у працях античних медиків і лікарів Середньовіччя.
«Катайтеся верхи – і будете здорові, як коні!» – говорив Гіппократ. Пораненим він прописував верхову їзду, щоб допомогти їм відновити м’язи. Меланхолікам – щоб вони, катаючись, розвіювали темні думки й навіювали світлі. А здоровим – для профілактики. До того ж на власному досвіді Гіппократ довів, що спілкування з кіньми сприяє довголіттю – подейкують, батько медицини прожив 104 роки.
Діапазон захворювань, за яких забезпечується швидше й повне, ніж при традиційному лікуванні, одужання або стійке поліпшення стану хворого, надзвичайно широкий. Ефективно лікуються іпотерапією шлунково-кишкові захворювання, хвороби і травми опорно-рухового апарату, серцево-судинні захворювання, сколіоз і остеохондроз. Іпотерапія рекомендована пацієнтам із неврологічними порушеннями різної етіології. Особливо помічною іпотерапія виявилася у реабілітаційній практиці з дітьми, які страждають на дитячий церебральний параліч, ранній дитячий аутизм. Кінь чинить на вершника потужний емоційний вплив, що дозволяє використовувати іпотерапію для лікування психоемоційних розладів, фобій та інших порушень психіки. Між вершником та його конем налагоджуються близькі дружні стосунки, що дуже важливо для невпевнених у собі й самотніх людей. Особливо ж — для дітей, які страждають на аутизм.
Тому між комунальним закладом «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» та кінно-спортивним оздоровчим комплексом «Буковинська Троя» укладено угоду про спільну діяльність щодо корекції психофізичних порушень розвитку учнів з особливими освітніми потребами, згідно якої учні 4-А класу у супроводі директора школи Наталії Василівни Ткачук та класовода Ольги Дмитрівни Левицької 21 листопада першими відвідали комплекс, де з ними безкоштовно була проведена корекційно-відновлювальна, оздоровча робота.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2018 (102)
Листопад 2018 (243)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше