Інформація
  • Переглядів: 1639
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 10-11-2014, 14:28
10-11-2014, 14:28

Мова – основа культури нації

Категорія: Новини / Стрічка

Моя прекрасна українська мово, 
Найкраща пісня в стоголоссі трав.
Кохане слово, наше рідне слово,
Яке колись Шевченко покохав.
Кожна епоха дарує людству нові винаходи і відкриття. Але найбільшим винаходом людства було письмо. Писемні знаки дали людям можливість зберегти істинне знання. Адже завдяки написаному слову люди збагнули світ і своє місце в ньому.
Мова – основа культури нації, найбільший її скарб і відбирати її в людини чи народу – значить відбирати все минуле й сучасне.
З метою прищеплення любові до рідної мови, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями в Сокирянському ВПУ з 3 по 7 листопада 2014 року проведено тиждень української мови.
У рамках тижня проведена урочиста лінійка, присвячена відкриттю тижня української мови та оголошено план роботи.
4 листопада пройшов конкурс з української мови ім. П.Яцика, де учні І-ІІІ курсів змагались за звання кращого знавця української мови, старанно виконуючи завдання підвищеної складності.
Викладачем української мови і літератури Г.В. Глушко проведений відкритий урок з української мови в 39 групі на тему: «Система частин мови: спільне і відмінне в них. Складні випадки правопису різних частин мови». Цікавими й доречними були відповіді учнів на уроці, які потрапили у справжню казкову країну під назвою «Частини мови».
Як підсумок, проведене свято, приурочене Дню писемності на тему: «Рідна мова чиста, як роса», яке підготувала викладач української мови та художньої культури І.П. Висоцька, де були задіяні учні 11«О» групи.
Під час свята лунали пісні, цікаві розповіді про історію зародження писемності і розвиток мови. Жартівливі сценки були окрасою свята. Свято завершено патріотичною піснею – гімном «Українській мові», яка до щему серця не залишила байдужим нікого.
Завершився тиждень оголошенням переможців конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (66)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше