» » » Творчі здобутки Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці
Інформація
  • Переглядів: 1398
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-04-2011, 08:31
15-04-2011, 08:31

Творчі здобутки Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці

Категорія: Навігація / Новини

Вище професійне училище №3 м.Чернівці у квітні 2011 року звітувало перед мешканцями Буковинського краю своїми творчими здобутками та професійними досягненнями за навчальний рік.
Свято краси, грації, вишуканості та неповторності відбулося у Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім.О.Кобилянської, на якому були присутні почесні гості – заступник начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Л.М.Тарангул; заступник начальника, начальник управління фахової освіти Головного управління державної адміністрації А.Ф.Швець; голова Чернівецького обкому профспілки працівників освіти і науки В.В.Дудчак; начальник відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації О.М.Пономаренко; директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації О.П.Купчик; старший експерт служби німецької економіки з міжнародної співпраці, член Міжнародної Асоціації дизайнерів одягу пан Віллібальд Цахерль; директори професійно-технічних навчальних закладів Чернівецької області; працівники відділів Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації; члени обкому профспілки; головні спеціалісти відділу професійно-технічної освіти ліцензування та акредитації, методисти інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; методисти навчально-методичного центру професійно-технічної освіти; представники правоохоронних органів; роботодавці, ветерани професійно-технічної освіти, представники телебачення та преси, батьки, учні.
Оригінальність, високий рівень професійності створених колекцій моделей одягу, зачісок і макіяжу продемонстрували незаперечний талант та бездоганний смак, віддзеркалення власних бачень й невичерпну фантазію викладачів, майстрів виробничого навчання і вихованців навчального закладу.
Джерелом натхнення свята стала Жінка.. Яка вона? Тендітна, лагідна чи навпаки емансипована, позбавлена буденних комплексів, епатажна, розкута та феєрична?
Юні модельєри та перукарі училища своїми колекціями визначили власне бачення сучасної жінки, а відтворені образи обіграли у сценічних постановках та музичному супроводі.
Родзинкою свята стала композиція «Знаки зодіаку», моделі якої вирізнялися технікою боді-арт, ефектними зачісками та креативним макіяжем. Колекція була представлена учнями та майстрами груп з професії «перукар (перукар-модельєр), манікюрниця».
Цікаве бачення жінки відтворили на сцені учні І курсу з професії «кравець, закрійник». Представлені колекції квітів та ляльок занурили глядачів у незабутній світ природи і дитинства. Окрім колекцій моделей одягу, зачісок учні та випускники училища вражали гостей своїми вокальними та хореографічними талантами.
Під час свята відбулося вручення дипломів випускникам 2011 року, що навчалися за професією «кравець, закрійник», нагородження педагогічних працівників за вагомі здобутки у підготовці висококваліфікованих робітників.

Творчі здобутки Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці
Творчі здобутки Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці
Творчі здобутки Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці
Творчі здобутки Вищого професійного училища № 3 м.Чернівці
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Партнери сайту a-yak.net - А як...? Розповідаємо про все, що покращує життя

Архiв новин

Травень 2019 (146)
Квітень 2019 (137)
Березень 2019 (206)
Лютий 2019 (219)
Січень 2019 (213)
Грудень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше