» » » Успішний виступ освітян Чернівецької області на Шостій Міжнародній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»
Інформація
  • Переглядів: 1203
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-10-2014, 17:18
22-10-2014, 17:18

Успішний виступ освітян Чернівецької області на Шостій Міжнародній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»

Категорія: Новини / Стрічка

 

 

 

 

 

 

 

21 жовтня 2014 року у Київському Палаці дітей та юнацтва розпочав роботу Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті», що організований Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України та Компанією «Виставковий світ». Форум відкрили перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун та президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремінь. У заході взяло участь 560 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукових установ, методичних центрів, регіональні та муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, асоціації, закордонних освітніх агенцій, підприємств, бізнес-структур з 22 регіонів України, Польщі, США, Франції, Словаччини.

Освіту Чернівеччини на виставці представляли Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, управління освіти, молоді та спорту Хотинської райдержадміністрації, Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки, Чернівецький професійний ліцей сфери послуг, Сторожинецька районна гімназія, Мамаївський ЗНЗ І-ІІІст. №2 Кіцманського району, Усть-Путильський дошкільний навчальний заклад Путильського району.

Представниками навчальних закладів області було проведено презентацію «Впровадження інновацій в освітніх закладах Чернівецької області», яку вів директор Інституту післядипломної педагогічної освіти – Григорій Білянін. У презентації взяли участь Наталія Куриш, завідувач НМЦ менеджменту та з координації діяльності РМК/ММК ІППО ЧО; Григорій Кошурба, завідувач НМЦ інформаційних технологій навчання ІППО ЧО; Ірина Жук, старший викладач кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін ІППО ЧО; Олександр Плаксивий, начальник управління освіти, молоді та спорту Хотинської райдержадміністрації; Галина Писаревська, заступник директора з навчально-виробничої роботи Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки; Анна Лакатуш, заступник директора з навчально-виробничої роботи Чернівецького професійного ліцею сфери послуг; Світлана Онищук, директор Мамаївського ЗНЗ І-ІІІст.№2; Світлана Алієва, директор Сторожинецької гімназії; Антоніна Скидан, завідувач Усть-Путильським ДНЗ.

У рамках форуму відбувався конкурс із тематичних номінацій. До оргкомітету було подано 387 робіт. Навчальні заклади Чернівецької області удостоєні Почесного звання «Лауреат конкурсу» та нагороджені:

-  дипломом лауреата І ступеня і золотою медаллю в номінації «Науково-методичний та організаційний супровід упровадження інновацій у систему освіти регіону» нагороджено Інститут післядипломної педагогічної освіти; в номінації «Комплексна система військово-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді» нагороджено управління освіти, молоді та спорту Хотинської райдержадміністрації; в номінації «Інноваційні технології компетентністного становлення майбутнього робітника» - Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки та Чернівецький професійний ліцей сфери послуг;

-  дипломом лауреата ІІ ступеня і срібною медаллю в номінації «Інноваційні засоби навчання, програми, проекти та рішення для впровадження в систему освіти» - Усть-Путильський дошкільний навчальний заклад, в номінації «Педагогічна майстерня як інноваційна технологія підвищення якості освіти» - Сторожинецька районна гімназія та Мамаївський ЗНЗ І-ІІІст. №2 Кіцманського району.

Виставка продовжує свою роботу до 23 жовтня.

 

 

 

 


 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше