» » » На Буковині проходить Міжнародна науково-практична конференція
Інформація
  • Переглядів: 1647
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-10-2014, 15:59
9-10-2014, 15:59

На Буковині проходить Міжнародна науково-практична конференція

Категорія: Новини / Стрічка / ІППОЧО

 
Сьогодні у Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича відбулося урочисте відкриття Міжнародної науково-практичної конференції присвяченої 25-річчю створення кафедри географії України та регіоналістики і 80-річчю з дня народження професора Ярослава Жупанського.
З початком роботи конференції учасників привітала проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу ЧНУ ім.Юрія Федьковича Тамара Марусик.
У своєму виступі Тамара Володимирівна відзначила: «Ярослав Жупанський був людиною, яка доклала максимум зусиль для того, щоб географічний факультет став таким, яким він є сьогодні. Велике значення має те, що ми всі пам’ятаємо про цю людину».
Проректор також зазначила, що сьогодні Україна переживає складні часи. І саме географи мають дбати про українські кордони.
Директор Інституту географії НАН України, доктор географічних наук, академік НАН України, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Леонід Руденко привітав викладачів і студентів кафедри географії України та регіоналістики.
«Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича дуже багато робить для розвитку нашої держави. Сьогодні вам вдалося зібрати цвіт географії у такий непростий час для країни. 
Зауважу, що географія змінюється. Сутність цих змін відбувається на наших очах. Ми повинні чітко розуміти, що такої держави як сьогодні, раніше не було. У нас з’явився новий об’єкт дослідження», – підкреслив Леонід Григорович.
Валерій Руденко, декан географічного факультету, побажав всім учасникам конференції плідної праці, творчих пошуків та ідей.
У роботі Міжнародної науково-практичної конференції також беруть участь працівники Інституту післядипломної педагогічної освіти: завідувач науково-методичного центру менеджменту та координації діяльності РМК(ММК) Наталія Куриш; методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Юрій Рибчинський; методист навчального відділу Василь Туряк.
У конференції беруть участь 210 представників з 26 навчальних закладів України, Росії та Румунії.
Робота конференції триватиме 3 дні.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (43)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше