» » » Відбулася нарада керівників інтернатних та позашкільних навчальних закладів області
Інформація
  • Переглядів: 1814
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 8-09-2014, 13:54
8-09-2014, 13:54

Відбулася нарада керівників інтернатних та позашкільних навчальних закладів області

Категорія: Новини / Слайдер

5 вересня 2014 року під керівництвом директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Оксани Палійчук відбулася обласна нарада керівників інтернатних та позашкільних навчальних закладів. У нараді взяли участь заступник директора Департаменту Богдан Потурнак; начальник управління освіти і науки Юрій Куриш; начальник відділу економіки, бухгалтерського обліку та звітності Марія Гринчук; начальник відділу організаційно-правового забезпечення та кадрової роботи Віктор Немеш; працівники групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області.
У своєму виступі Оксана Михайлівна зазначила, що в країні надзвичайно складна ситуація. На освітян покладена дуже відповідальна місія – виховання людини, патріота своєї держави. Основне завдання освітян – сіяти мир, спокій, добро. Директор Департаменту зупинилася на питаннях організації навчально-виховного процесу, дозвілля учнів, формування учнівського контингенту, кадрів, педагогічного навантаження, підготовки навчальних закладів до опалювального сезону та енергозбереження, ефективного використання бюджетних коштів на 2015рік.
Керівник освітньої галузі окреслила основні проблемні питання, що потребують нагального вирішення. У першу чергу – це кадрові проблеми. Директор Департаменту зауважила, що якість роботи кожного із нас залежить від виконавської дисципліни та якісного виконання посадових обов’язків. Також необхідно привести до нормативних вимог установчі документи (статути, штатні розписи) закладів обласного підпорядкування та погоджувати їх в установленому порядку. 
Не знімається з порядку денного питання щодо підтримки сімей військовослужбовців, які загинули в зоні АТО. 
Навчальні заклади області мають бути готовими до надзвичайних ситуацій. Тому необхідно провести навчання щодо надання першої медичної допомоги, евакуації людей. Повинна проводитись системна виховна робота. З цією метою відповідальні особи отримали доручення підготувати методичні рекомендації.
Розглянуто питання оптимізації мережі інтернатних закладів області, ведення ділової документації, педагогічного навантаження керівників та вчителів, забезпечення підручниками.
Під час наради було порушено питання завершення фінансового року, організації харчування та працевлаштування вихованців.
У своєму виступі Гринчук Марія Володимирівна зазначила, що до кінця вересня цього року будуть складатися підвідомчими установами бюджетні запити на 2015 рік, які будуть доведені на рівні 2014 року. Мінімальна зарплата станом на 01.01.2015 року становитиме 1257 грн., а станом на 01.12.2015 – 1284 грн.. При цьому фонд оплати праці залишається на рівні 2014 року. З цього випливає процент оптимізації штатних працівників, зменшення виплат стимулюючого характеру (доплат, надбавок). Також, з 1 липня піднялися ціни на газ. При цьому додаткових коштів не передбачається. Для ефективного використання бюджетних коштів на 2015 рік керівники установ повинні раціонально підходити до використання коштів в межах доведених асигнувань. 
На нараді обговорювалось питання щодо структури навчального року, дотримання вимог техніки безпеки та пожежної безпеки учасниками навчально-виховного процесу, наголошено на необхідності активізації заходів щодо цивільного захисту населення, забезпечення охорони школи.
Заступник директора Департаменту Потурнак Б.М. наголосив на щоденному контролі відвідування учнями уроків, занять. Керівникам закладів наголошено дотримуватись фінансової дисципліни. Велику увагу потрібно приділяти роботі з батьками. Богдан Михайлович рекомендував долучитися до акцій щодо підтримки учасників АТО. 
Начальник управління освіти і науки Куриш Ю.М. проінформував про графік звітів шкіл-інтернатів обласного підпорядкування та ознайомив з організаційними питаннями щодо навчально-виховного процесу.
За результатами наради дано інші доручення відповідальним працівникам.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (97)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше