Інформація
  • Переглядів: 706
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 8-09-2014, 09:43
8-09-2014, 09:43

Перший тиждень навчання

Категорія: Новини / Стрічка

Промайнуло літо, дітей до рідної школи Перший дзвоник зібрав! Традиційно 1 вересня у нашому навчальному закладі відбулася урочиста лінійка. Адже День знань – святковий старт навчального року. На шкільному подвір’ї свято Першого дзвоника зібрало вихованців, працівників, поважних гостей, меценатів та друзів школи. 
День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першоклашки з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань, а новоспечені студенти вперше вступають у доросле життя. Учні Багринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають вчителі — люди, які ведуть їх до вершин знань. Та й у всіх інших є близькі або друзі, для яких свято День знань — подія актуальна і урочиста. До присутніх на святі Першого дзвоника звернувся директор навчального закладу Михайло Акатріні. Вин зазначив, що наша держава переживає важкий період своєї історії, військові дії на Сході України призвели до загибелі великої кількості військових та мирних громадян. Керівник школи побажав усім миру, а дітям – сумлінно вчитися та зростати сильними духом. 
Також 1 вересня 2014 року в нашому навчальному закладі був організований загальношкільний перший урок «Україна – єдина країна».
Учні школи долучились до акції «Замість квітів – допомога армії». 
Логічним продовженням теми єдності народу України буде розмова про мужність і героїзм . Так на цьому тижні пройшов урок Мужності у 11-х класах школи. Урок провели прикордонники Черепківської ВПС старший лейтенант Литвин П.Ю. та старший інспектор Дякон Г.М. Лейтмотивом уроку стало любов до Держави, самовідданість і патріотизм її захисників, активна громадянська позиція, особиста відповідальність за долю держави. 
На цьому тижні школу відвідувало місія ОБСЕ. Спостерігачів інтересувало наша система освіти, яки проблеми є у школі, проблеми мови та інше. Вони були вражені нашими учнями та школою у загали. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше