» » » Відбулася нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів області
Інформація
  • Переглядів: 1420
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 5-09-2014, 15:33
5-09-2014, 15:33

Відбулася нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів області

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

4 вересня 2014 року під керівництвом директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Оксани Палійчук відбулася обласна нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів. У нараді взяли заступник директора Департаменту Богдан Потурнак, начальник управління освіти і науки Юрій Куриш, начальник відділу фахової освіти, ліцензування і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи Лілія Бурченко й відповідальні працівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, навчально-методичного центру профтехосвіти, групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області.
У своєму виступі Оксана Михайлівна зазначила, що в країні надзвичайно складна ситуація. На освітян покладена дуже відповідальна місія – виховання людини, патріота своєї держави. Директор Департаменту зупинилася на питаннях організації навчально-виховного процесу, дозвілля учнів, формування учнівського контингенту, кадрів, педагогічного навантаження, підготовки навчальних закладів до опалювального сезону та енергозбереження. Розглядалося питання запобігання корупції. Зверталася увага на посилення охорони навчальних закладів.
На нараді обговорювалися питання підготовки ПТНЗ до нового навчального року, співпрацю із центром зайнятості, фінансування та цінової політики, харчування та соціального захисту учнів, працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів, відновлення роботи сайтів навчальних закладів профтехосвіти.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше