» » » Інструктивно-методична нарада з працівниками дошкільної освіти області
Інформація
  • Переглядів: 1306
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-08-2014, 12:59
20-08-2014, 12:59

Інструктивно-методична нарада з працівниками дошкільної освіти області

Категорія: Новини / ІППОЧО

19 серпня відбулася інструктивно-методична нарада з працівниками дошкільної освіти області. На нараді були присутні головні спеціалісти, методисти РМК/ММК органів управлінь освіти, спеціалісти дошкільної освіти, які працюють в  інтернатних закладах  області.
О.С.Савчук, методист  ІППОЧО, яка веде питання дошкільної освіти, розпочала нараду з  актуальних питань роботи дошкільних навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році. Були окреслені пріоритетні напрями роботи, акцентовано увагу на особливостях організації та планування  навчально-виховного процесу з дітьми дошкільного віку, використання  комплексних та парціальних програм, змін у нормативно-законодавчій базі дошкільної галузі.
Е.Г.Дорогова, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА коротко підвела підсумки роботи за попередній навчальний рік, ознайомила всіх присутніх  із станом охоплення дітей дошкільного віку різними формами дошкільної освіти в області у порівнянні з показниками на рівні держави, акцентувала увагу на необхідності удосконалення процесу ведення обліку дітей раннього та дошкільного віку та чітко окреслила переваги електронної реєстрації. 
На нараду була запрошена заступник  головного редактора  Центру  навчальної та методичної літератури Г.М.Ткаченко, яка ознайомила всіх присутніх з новинками навчально-методичної літератури.
Учасники наради мали можливість почути про передові  досвіди роботи  колег з інших областей, якою поділилися педагоги нашої області, які упродовж року  мали можливість перебувати на Всеукраїнських семінарах.
Л.Р.Равлюк, методист ІППО ЧО,  презентував  електронні матеріали щодо  навчально-методичного супроводу роботи музичних керівників ДНЗ.
Л.А.Колесник, голова місцевого осередку  ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», розповіла про  досягнення та проблеми  у роботі Асоціації. Також було обговорено питання святкування Всеукраїнського Дня дошкілля на рівні області.

 

 


 

 


 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше