Інформація
  • Переглядів: 1148
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-04-2011, 16:50
4-04-2011, 16:50

Наші у столиці

Категорія: Навігація / Новини

Нещодавно у м. Фастів Київської області на форумі лідерів самоврядування дітей та учнівської молоді Київщини побувала делегація Чернівецької області у складі Поліни Онуфрей – члена Всеукраїнської ради старшокласників, учениці 8 класу Новоселицької гімназії, Ілюка Дмитра – голови Чернівецької міської учнівської ради, учня 11 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 та Сергія Анатолійовича Власова – координатора Чернівецької обласної ради учнівського самоврядування, педагога-організатора Новоселицької гімназії.
Під час проведення спільного пленарного засідання депутатів обласної ради дітей Київщини (ОРДК), депутатів Київської обласної ради, представників структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації та батьківської громадськості було надано слово і Буковинській делегації. Дмитро Ілюк поділився досвідом роботи учнівської ради нашого краю, також ним було висунуто пропозицію про плідну співпрацю в усіх напрямках роботи учнівського самоврядування з депутатами обласної ради дітей Київщини (ОРДК).
Під час перерви члени ОРДК та їх координатори мали змогу відвідати виставку інформаційно-методичних матеріалів з досвіду роботи міських та районних рад дітей та переглянути презентації нових програм і проектів, запропонованих членами ОРДК.
Після засідання у Київській обласній раді учасники форуму переїхали до м.Фастів, де продовжили свою роботу на засіданнях профільних комісій.
Відбувся і майстер-клас «Дистанційна взаємодія органів самоврядування та учнівської молоді», на якому координатор ОРДК Тетяна Доценко розповіла про можливості роботи комісій у мережі Інтернет та про роботу сайту Всеукраїнської ради старшокласників. Голова комісії з питань преси та інформації ОРДК Євген Куксін розповів про зручність, швидкість та ефективність використання системи блогів у роботі комісій. Також до програми другого дня ввійшла й виставка-ярмарок інформаційних матеріалів міських та районних рад Київщини «Досягнення. Досвід. Перспективи.», на якій члени ОРДК демонстрували свої найкращі проекти, програми та ідеї. Після теоретичної частини діти мали змогу відпочити під час фото-квесту «Лідери. Енергія. Весна.».
Під час круглого столу «Система організації ефективної взаємодії органів учнівського самоврядування та структурних підрозділів ОДА». Буковинська делегації домовилась про тісну співпрацю та обмін досвідом, адже ОРДК – вже чотири роки, і нам є чому в них повчитися.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (7)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше