Інформація
  • Переглядів: 6435
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-07-2014, 15:58
21-07-2014, 15:58

Акція "Напиши листа солдату"

Категорія: Навігація / Новини

 
Вже протягом декількох  місяців  триває акція «Напиши листа українському солдату!».  Багато щирих дитячих послань линуть на Схід України, а скільки пар очей вдивляються в несміливі дитячі рядочки, які несуть їм віру в те, що  їхня турбота необхідна.  Сьогодні, на ранковій лінійці запронували долучитися до цієї акції  вихованцям Оршівського  дитячого будинку. Пропозицію  написати листа солдату, який охороняє наш спокій, який оберігає добробут родин і воює за єдність нашої країни прийняли всі. І  відразу перейнялися написанням листів. Старші діти могли вільно висловити значимість подвигу кожного солдата, а молодшим легше було зобразити все на малюнку. Відрадно, що ніхто не малював війну. Діти хочуть МИРУ! Всі  листи зворушливі, просякнуті любов’ю та турботою, гордістю та  вдячністю за подвиги українських солдатів. В кожному листі прохання : «Поверніться живими!». Символічно, що про це благають діти, які залишилися без батьківської любові та турботи. Ось деякі рядочки з листів: 
Михайлик, 3 р. «Я, Мішка Заєць, мені всього 3 роки, я виховуюся в Оршівському дитячому будинку. Нехай мої маленькі теплі долоньки зігрівають Ваші мужні віддані серця. Бережіть нас. Ми Вас  любимо».
Андрій, 7 р. « Якби я піймав золоту рибку, я б її попросив,  щоб був мир, щоб всі солдати були живі, щоб моя мама не хворіла.  Я виховуюся в Оршівському дитячому будинку, мені 7 років. Я захоплююся мужністю  солдатів. Мені хотілося б , щоб  ніколи не було війни, щоб всі люди були веселі , щоб ви всі повернулися додому»
Дмитро, 9 р. «Мене звати Діма, мені 9 років. Я також буду служити в Армії, також буду сильним. Тому горджуся вами – сильними, витривалими , мужніми нашими захисниками. Дякую , що ви нас оберігаєте. Бережіть своє здоров’я ».
Даніель, 14 р. «Дорогий Солдате! Тобі пише вихованець Оршівського дитячого будинку. Мене звати Даніель, мені 14 років. Моє хобі – грати на акордеоні. Твоя відвага, мужність, любов до Батьківщини на полі бою дуже важливі. Я хочу тебе підтримати у важку хвилину. Бажаю Тобі щастя, здоров’я, щоб куля е пробила Твій бронежилет. Щоб не було зради українському народу. Щоб війна закінчилася і більше не розпочиналася. Слава Україні! Героям  Слава!»
Женя, 6 р. «Я Женя Васильченко, мені 6 років. Я виховуюся в Оршівському дитячому будинку. Дуже люблю поле, річку, гай. А ще хочу, щоб завжди  було весело, щоб ніколи  не плакали люди, щоб пістолети і автомати, танки і страшні гармати були тільки іграшкові. Я вас люблю дяді солдати».
Арсеній, 7р. «Я Арсеній, мені 7 років, я недавно прийшов в дитячий будинок зі своєю сестричкою  Каріною. Нас тут привітно зустріли. Нам тут добре, затишно, спокійно. І ми бажаємо всім дітям  України миру, єдності і тепла. Наші захисники, ми Вас любимо! »
Ірина, 6 років  «Намалювала Вам соняшник, бо це квітка сонця. І ми хочемо, щоб над нашими голівками завжди світило мирне сонечко. Не давайте злому ворогу затьмарити його. Боріться і перемагайте. Всі наші  думки з вами! Миру нам усім! Щоб на цьому полі не гули гармати! »
Володимир, 7 р.  « Я Вова, мені 7 років. Я навчаюся  і живу в Оршівському дитячому будинку. Це Буковина. Дяді – солдати, вбережіть  нас від лиха. Бо ми хочемо радіти сонечку, квітам, пташечкам . І ніколи не чути  слово «війна». Ми вас любимо, молимося, щоб ви всі були здорові, приходьте до нас в гості. В нас дуже гарно ».
Ірина, 14 р. «Доброго дня чи вечора! Головне доброго! Раніше ніколи  не задумувалася над цими словами, вони сприймалися, як щось звичне, буденне. Тепер важко усім. Увесь світ здригнувся від несправедливості від беззаконня, від жаги загарбання, але страждаєте ви – прості солдати, закинуті в пекло бойових дій. Я допомогти вам можу тільки словами підтримки та вдячності за ваші подвиги, бажання  відстояти кордони рідної землі. Хай Бог оберігає Вас від смерті та ран. Дякуємо Вам за Вашу мужність».

 

 


 

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше