» » » Відбулося засідання колегії Вижницького відділу освіти, молоді та спорту
Інформація
  • Переглядів: 1754
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-06-2014, 14:10
27-06-2014, 14:10

Відбулося засідання колегії Вижницького відділу освіти, молоді та спорту

Категорія: Навігація / Новини

 
26 червня 2014 року, під керівництвом заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту Галини Чевюк, відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
Під час відкриття колегії озвучено прізвища нових членів колегії.  У засіданні колегії взяли участь голова Вижницької районної державної адміністрації Михайло Андрюк, перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Кириляк, голова райкому профспілки працівників освіти Ярослав Борсук.
На порядку денному розглядалися наступні питання: "Про підсумки проведення ДПА в навчальних закладах району у 2013/2014 навчальному році”, доповідала завідувач районним методичним кабінетом Євгенія Сторожук; "Про стан та перспективи розвитку спортивно-масової, фізкультурно-оздоровчої роботи у закладах освіти району”, – доповідав методист райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Шитрюк; "Про підсумки проведення оздоровлення у пришкільних таборах навчальних закладів району”, – методист райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Лідія Ковалюк; "Про організацію вечірньої та екстернатної форми навчання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2013/2014 навчальному році”, – доповіла головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Ганна Гринчук; "Про надання якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами в 2013/2014 навчальному році”- інформувала  Галина Чевюк.
За результатами колегії відділу освіти і науки, молоді та спорту прийнято відповідні рішення.
По завершенню колегії проведено нараду з керівниками навчальних закладів, на якій голова райдержадміністрації Михайло Андрюк та перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк звернули особливу увагу на питання підготовки до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період,  організації роботи з охорони праці та профілактики дитячого травматизму, а також на шляхи покращення якості освіти в районі. Галина Чевюк ознайомила присутніх із питаннями, які розглядалися на колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та тими завданнями, які стоять перед освітянами краю. За наслідками наради   дано ряд доручень відповідальним працівникам.

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше