Інформація
  • Переглядів: 1921
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-06-2014, 09:27
27-06-2014, 09:27

Відбувся фінал конкурсу «Юніор бізнес»

Категорія: Новини / Стрічка / ІППОЧО

 
Завершується міжнародний проект «Ініціативна молодь 2 – інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти» в рамках конкурсу «Польська допомога задля розвитку 2013” за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща, Громадської організації «Громадський Центр «Ділові ініціативи» (м. Івано-Франківськ) в партнерстві з Фондом Розвитку Місцевої Демократії Малопольським Інститутом Територіального Самоврядування і Адміністрації (м. Краків, Польща). Результатом проекту є впровадження інноваційних технологій викладання підприємництва, підвищення ділової активності молоді та розвиток приватного сектора економіки, збільшення робочих місць.
У рамках проекту проводився міжрегіональний конкурс «Юніор бізнес» на найкращу бізнес-ідею підприємницької діяльності для молоді загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей віком від 14 до 17 років.  В конкурсі було заявлено 51 бізнес-ідея учнями навчальних закладів трьох регіонів.  У фінальну частину потрапило 11 ідей, які учні мали можливість представляти на підсумковій конференції  25 червня  2014 року в м. Івано-Франківську. Чернівецьку область у фіналі представляли учні Шипинецького ЗНЗ І-ІІІ ст. (вчитель Кирилюк О.І.) з бізнес ідеєю «Газдиня» та Лужанського ЗНЗ І-ІІІ ст. ім. В.Орелецького (вчителі Куриш Д.Г. та Ріпка Н.К.) з бізнес-ідеєю «Створення шкільного кінозалу «Лунтік» Кіцманського району. Делегацію від нашої області очолювала Куриш Н.К., завідувач НМЦ менеджменту та з координації діяльності РМК/ММК. 
Оцінювання учнівських бізнес-ідей здійснювало компетентне журі до складу якого входили як підприємці так і науковці, які високо оцінили учнівські ідеї. Всі учасники конференції нагороджені цінними подарунками та сертифікатами, а чотири команди переможці у серпні відвідають Малопольський повіт у Польщі.
Представник видавництва «Все про бухгалтерський облік» Тамара Горбунова вручила всім учасникам подарунки і побажала успіхів у реалізації їх бізнес- ідей.  

 


 

  

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше