» » » «Патріотичне виховання учнів у контексті європейського вибору України»,–
Інформація
  • Переглядів: 829
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-06-2014, 09:25
24-06-2014, 09:25

«Патріотичне виховання учнів у контексті європейського вибору України»,–

Категорія: Навігація / Новини

 
Під такою назвою выдбувся районний семінар керівників навчальних закладів Глибоччини, який провели Глибоцька та Кам`янська ЗОШ 20-21 червня. Учасникам семінару було запропоновано цікавий інформаційний матеріал та насичену програму.  Райметодцентр систематизував довідкові матеріали «Україна в процесі євроінтеграції» про історію створення ЄС, символіку Євросоюзу та історію євроінтеграційних процесів в Україні. Червонодібровським НВК підготовлено тематичну презентацію з проблеми семінару. Кам`янська ЗОШ подарувала всім стрічки з державною символікою України та ЄС, а Глибоцька ЗОШ підготувала 3 прапори: України, Європейського Союзу та Глибоччини, які вирішили підняти на найвищу вершину України – Говерлу.
Семінар розпочали з мітингу-реквієму біля пам`ятника  героям, загиблим в боях за волю і незалежність України. Поклавши квіти до підніжжя обеліска, вшанували пам`ять полеглих хвилиною мовчання. Начальник управління освіти Василь Швець у промові зауважив: «Історія нашої Батьківщини - це історія вічної боротьби за волю і незалежність. У страшні часи, коли ворог спокусився на найвищу цінність України - її цілісність і єдність, освітяни району відгукнулись на заклики про допомогу: зібрано кошти на допомогу армії, закуплено обладнання для полігону, перераховано кошти на бронежилети. У єдності – наша сила, тому сьогодні, як ніколи, важливо згуртуватись і вистояти, зберегти цілісність, єдність, соборність України. Сьогодні на найвищій вершині України замайорять прапори України, Європейського Союзу та Глибоччини, як символ єдності та сили наших патріотичних почуттів. Наше сходження на Говерлу ми присвятимо Вітчизні, її незалежності, волі та процвітанню».
Ні град, ні шквальний вітер та стрімкі, здавалось, нездоланні схили Говерли не зупинили освітян Глибоччини у їх прагненні досягти мети, тож 20 червня близько 15 години на найвищій горі України замайоріли наші прапори. До небес, до самого Бога злетіло наше щире і смиренне: «Боже великий, єдиний, нам Україну храни!», та патріотичне і потужне: «Ще не вмерла України ні слава, ні воля!»
Здіймаючись на Говерлу, зустрічались з багатьма туристами з різних куточків України, різного віку, та спільним для всіх було вітання і слова підтримки: «Слава Україні!», «Слава нації!», «Україна - понад усе!»
Так піднесено і патріотично завершився на Глибоччині 2013/2014 навчальний рік – найскладніший і найтрагічніший рік в історії незалежної України. Серця кожного сповнені любові до Вітчизни, болю за загиблими героями, віри і надії на мир і процвітання України. Віримо, що наші молитви почує Всевишній та в Україні запанує мир.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (48)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше