» » » Здоровий спосіб життя – це твоя краща зброя у покращенні свого життя і життя всієї країни!
Інформація
  • Переглядів: 799
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 20-06-2014, 16:31
20-06-2014, 16:31

Здоровий спосіб життя – це твоя краща зброя у покращенні свого життя і життя всієї країни!

Категорія: Новини / Стрічка

На виконання наказу Департаменту освіти і науки від 20.02.2014р. № 119 «Про проведення II етапу(обласного) VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» та з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області розпочався огляд поданих робіт. В робочу групу увійшли працівники Інтистуту та УМВС у Чернівецькій області. Вже поспіль кілька років представники правоохоронних органів беруть участь у проведенні обласного етапу «Молодь обирає здоров’я». У складі журі працював т.в.о. начальника СКМСД УМВС, майор міліції Тодоріко Анатолій.
Щорічний конкурс проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Державною службою молоді та спорту України за участю Міністерства внутрішніх справ України, Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та інших центральних органів виконавчої влади, громадських організацій. Команди агітбригад подали на огляд відеозаписи літературно-музичних, художньо-спортивних міні-композицій, спрямованих на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відображення духовних цінностей і традицій народу в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтв.
Фотографії та плакати присвячені здоровому способу життя, відображають змістовне дозвілля, дитячі захоплення спортом, оздоровчі заходи, походи. Молодь у своїх виступах закликає: «Не треба чекати, поки хтось займатиметься формуванням твого способу життя. Треба робити все що залежить від тебе для підтримки власного здоров’я, здоров’я твоєї родині, здоров’я найближчого оточення». 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше