Інформація
  • Переглядів: 3005
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-03-2011, 16:46
29-03-2011, 16:46

ТВОРЧІ КАНІКУЛИ

Категорія: Навігація / Новини

Для кожного учня найбажанішими і найочікуванішими у шкільному житті є канікули – пора, за якої ані погода, ані економічна криза не завадять відпочинку від науки.

Найбільше запам’ятовується дозвілля активне, змістовне, творче – саме таке, як у школярів, які є вихованцями позашкільних начальних закладів нашого краю.

Під гаслом "Нам 10 років" розпочалися шкільні канікули у вихованців хореографічної студії "Сюрприз" (керівник Яніна Олійник) Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини". 20 березня на святковій сцені "Юності Буковини" глядачів дивували своїм мистецтвом 102 вихованці студії. Їхні творчі амплуа – казкові феї і ельфи, принцеси та принци, новорічні яскраві іграшки, танцюючі польку жучки та ін.

Буковинська земля багата на таланти. Але, як відомо, талант родом з дитинства. Підтвердженням цього став ІІ обласний зліт творчо обдарованої молоді "Лиш в творчості – життя достойна суть", організатором якого є ЧОЦЕВ "Юність Буковини".

22 та 23 березня понад 60 учасників зльоту – вихованці позашкільних навчальних закладів області художньо-естетичного напряму мали нагоду творчо представити колорити краю у візитівках делегацій, поспілкуватися з науковцями, які займаються питаннями обдарованості; отримали професійні поради щодо своєї діяльності від фахівців – гостей творчих майстерень, які відбулись у рамках заходу; відвідали спеціалізовані навчальні заклади.
Дружнє спілкування завершилось у розважальному комплексі "Панорама-Чернівці".

Справжнім розмаїттям творчості став обласний фестиваль юнацької творчості "Чисті роси" серед ВНЗ І-ІV р.а. (організатор ЧОЦЕВ "Юність Буковини"), логічне завершення якого – святковий Гала-концерт – відбулось 25 березня у концертній залі "Юності Буковини". У фестивалі взяли участь 19 ВНЗ І-ІVр.а. (1200 студентів), з них – 12 переможці. Учасники та колективи дійства вражали високим професіоналізмом, яскравістю костюмів, виконавською майстерністю.

Підвищення дослідницької активності, розвиток активного мислення у дітей спостерігається у віці 9-11 років.
23 березня Комунальний заклад "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" провів І етап (відбірковий) VI Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства "Юний дослідник" для учнів 3-6 класів (9-11 років).
Конкурс проводився за 5-ма номінаціями: "Я і природа", "Рослини навколо нас", "Тваринний світ", "Охорона здоров’я" та "Народознавство. Краєзнавство".

У своїх роботах 100 юних дослідників продемонстрували вільне володіння представленими матеріалами, наполегливість в отриманні результатів дослідної та експериментальної роботи, проявили спостережливість за явищами природи.

25 березня Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді провів обласний етап Х Всеукраїнського конкурсу агітаційних колективів екологічного спрямування, у якому взяли участь 12 команд-переможців районних етапів.

Екоагітбригади презентували свою діяльність та творчий виступ, висвітлюючи в ньому екологічні проблеми, актуальні для села, області, України і Європи в контексті загальноєвропейського процесу "Довкілля для Європи"; проблеми, які гостро стоять перед суспільством сьогодні.

25 березня Чернівецьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний фестиваль комп’ютерних програм серед учнівської молоді Чернівецької області.

47 учасників фестивалю продемонстрували високий рівень знань інформаційних технологій та їх практичного застосування, вміння працювати з програмами Microsoft Office та графічними редакторами; за допомогою мультимедійних технологій підготували комп'ютерні презентації на різні теми, які давали можливість віртуально перевтілитися в знаменитого мореплавця, підкорювача космічного простору, ученого, художника.

Найбільше заходів було проведено з гуртківцями обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Вихованці відвідали Вижницький природний національний парк, Хрещатинський православний монастир, музей історії села Погорілівка, гірськолижний комплекс "Мигово", Сторожинецький дендропарк, фортеці м.Хотина та м.Кам’янець-Подільський, собор в селі Біла Криниця та відбулось сходження на гору Садниста.

Крім того збірна команда юних туристів Чернівецької області взяла участь у відкритому кубку Хмельницької області з пішохідного туризму серед юніорів "Кам’янецькі скелі" та традиційних міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування "Буковинський фестиваль 2011".

Йти в ногу з сьогоденням та вести здоровий спосіб життя одна з головних цілей юних спортсменів Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

24-27 березня проходив відкритий чемпіонат України з художньої гімнастики серед школярів, в якому взяло участь 19 команд з 14 міст України. Команда Чернівецької обласної ДЮСШ посіла ІІ загальнокомандне місце.

Серед юнаків 1994-1996 років народження та хлопчиків молодше 2001 року народження в смт. Кельменці 26-27 березня проводився міжобласний турнір з вільної боротьби пам’яті тренера-викладача Кельменецької ДЮСШ М.В. Кравченко. В особистому заліку учні обласної спортивної школи вибороли 2 золоті медалі, 1 срібну та 2 бронзові.

Мабуть, бажання кожного школяра: "Щоб канікули тривали якомога довше" для вихованців ПНЗ області є особливим, адже дитяча творчість не має меж і кордонів.

ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
[center]ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
[/center]ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
ТВОРЧІ КАНІКУЛИ
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше