» » » Всеукраїнська військово-патріотична спортивна гра «Зірниця»
Інформація
  • Переглядів: 1516
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-06-2014, 12:14
6-06-2014, 12:14

Всеукраїнська військово-патріотична спортивна гра «Зірниця»

Категорія: Новини / ІППОЧО

 
Військово-патріотичне виховання – це процес цілеспрямованого систематичного формування у дітей та молоді почуття патріотизму, духовної та психологічної готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни. Одним із засобів військово-патріотичного виховання є Всеукраїнська військово-патріотична спортивна гра «Зірниця». 
Сьогодні, 6 червня 2014 року, на  теренах Буковини відбулося урочисте відкриття за участі Григорія Біляніна, директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Всеукраїнська військово-патріотична спортивна гра «Зірниця». «Шановні учасники обласних змагань, кожному з вас, сьогодні, як і всім нам, стало зрозуміло, що сильно любити свою Батьківщину мало, тому ми, громадяни держави, повинні бути готовими в будь-який час захищати нашу неньку Україну. Навчитися і вміти захищати Батьківщину – це святе. Бажаю вам стати достойними членами нашого суспільства. Я переконаний, що для кожного з вас участь у цих змаганнях стане яскравою подією в житті та можливістю отримати дорогоцінний досвід. Щиро бажаю командам гідно представити нашу область на Всеукраїнському етапі», – зазначив директор ІППОЧО.
Також у відкритті взяли участь: Корнелій Жукотинський, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України; Юрій Коноплянко, методист ІППОЧО; Петро Старовойт, завідувач науково-методичного центру виховної роботи ІППОЧО; Ольга Осовська, методист ІППОЧО;  В’ячеслав Гавлюк; методист ІППОЧО; Оксана Жилеско, методист ІППОЧО; Тамара Кліщинська, методист ІППОЧО;    
Олександр Передейко, представник Чернівецької обласної громадської молодіжної організації «Молодий Рух, студенти, учні, вчителі області.  
Під час урочистого відкриття було символічно піднято прапор України. 
Юрієм Коноплянком, методистом ІППО Чернівецької області було представлено суддів та склад апеляційної комісії, яка засідатиме в разі звернення учасників команд.
Також Юрієм Борисовичем було проведено детальний інструктаж з техніки безпеки та правил поведінки під час самих змагань.
На закінчення урочистої частини, юні учасники військо-патріотичної гри розгорнули Державний Прапор України, довжиною в 20 метрів.
Всеукраїнська військово-патріотична спортивна гра «Зірниця» продовжує свої змагання на території військової частини «300 механізованого полку».
Бажаємо успіхів та перемог!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше