» » » Зустріч освітян-початківців Буковини з автором підручника «Українська мова 3 клас»
Інформація
  • Переглядів: 689
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-06-2014, 17:46
4-06-2014, 17:46

Зустріч освітян-початківців Буковини з автором підручника «Українська мова 3 клас»

Категорія: Навігація / Новини

 
«Перед вами підручник «Українська мова 3 клас», який входить до навчального-методичного комплекту, що складається з «Робочого зошита з української мови (перша та друга частина), «Зошита для тематичного оцінювання з української мови», «Зошита з розвитку писемного мовлення», а також «Книжки для вчителя: орієнтовний навчальний зміст уроків з української мови». Кожний посібник навально-методичного комплекту є логічним продовженням змісту підручника, доповнює й поглиблює його», - зрезюмувала Мар’яна Дмитрівна Захарійчук, кандидат педагогічних наук, доцент Київського університету ім.Б.Грінченка, автор підручника «Українська мова 3 клас» на майстрі-класі авторів навчально-методичних комплектів початкових класів, якій відбувся сьогодні, 4 червня, на базі загальноосвітньої школи №27.
Координатором заходу виступили Департамент освіти і науки, молоді та спорту,  Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області зокрема: Тамара Богачик, заступник з науково-методичної роботи та Марія Одинак, завідувач НМЦ безперервної педагогічної освіти,атестації педкадрів та освітніх закладів.
З вітальним словом до всіх присутніх звернулася Тамара Степанівна, від імені директора ІППО ЧО привітала всіх присутніх та відзначила: «Зустрічі такого плану надзвичайно потрібні і для вчителів-практиків, і для викладачів навчальних закладів, які готують майбутніх спеціалістів  у галузі початкової освіти. Можливість спілкування з авторами дає не тільки емоційний заряд. Воно необхідне для усвідомлення головних пріоритетів, які вкладає автор у вивчення дисципліни, усвідомлення акцентів у роботі, цілісного бачення процесу навчання» - продовжила Тамара Степанівна.
Марія Маноліївна зауважила, що: «Педагогічні зустрічі – це завжди змістовно і цікаво. А зустріч, яка відбудеться сьогодні – це унікальна нагода поспілкуватися з авторитетним автором підручників. Учителі  мають нагоду з перших вуст отримати відповіді на всі запитання».
Далі роботу майстер-класу продовжив автор підручника -  Мар’яна Дмитрівна, яка  зробила глибокий детальний аналіз змісту підручника, розкрививаючи ключові аспекти компетентностей, супроводжуючи  методичними рекомендаціями, ознайомила із додатковими посібниками: робочим зошитом в двох частинах, зошитом із розвитку мовлення, тестовим та тематичним контролем, висловила рекомендації щодо їх використання. 
Учителі активно включилися в обговорення форм і методів організації пізнавальної діяльності за новими підручниками.
«Організовуючи роботу з художнім твором, учить повинен сам відчути красу художнього слова, викликати доріжку до літературного читання», - підкреслила  Мирослава Гордійко, вчитель-методист Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ступенів Кіцманського району.
«Така співпраця є плідною та творчою. Кожен з педагогів має змогу замислитися над тим, як вчити краще й цікавіше, переймаючи досвід, вміння і творчі здобутки колег» - зрезюмувала Наталія Олієвська, вчитель початкових класів ЗОШ №27.

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше