» » » Збірна команда Чернівецької області взяла участь у відкритому Кубку Хмельницької області "Кам’янецькі скелі"
Інформація
  • Переглядів: 1498
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-03-2011, 14:32
29-03-2011, 14:32

Збірна команда Чернівецької області взяла участь у відкритому Кубку Хмельницької області "Кам’янецькі скелі"

Категорія: Навігація / Новини

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.01.2011 № 31 "Про затвердження Плану міжнародних і Всеукраїнських заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік" та Положення про відкритий Кубок Хмельницької області серед юнаків з пішохідного туризму "Кам’янецькі скелі", з метою розвитку спортивного туризму серед учнівської молоді з 23 по 27 березня 2011 року в м. Камянець-Подільський Хмельницької області відбувся Кубок Хмельницької області.

Серед 14 команд змагалася команда Чернівецької області, що складалася з 3 учнів Чернівецької ЗОШ № 37 (турклубу „Пілігрим”), 3 гуртківців Глибоцького ЦТКСЕУМ та 2 гуртківців Сторожинецького ЦДЮТ, під керівництвом заввідділом ОЦТКЕУМ – Федорюк Г.О. та представника керівника гуртків ОЦТКЕУМ – Сиротюк І. В. Суддями від команди працювали методист ОЦТКЕУМ – Качуляк С.В. та керівник гуртків Хотинського будинку школяра – Семенюк В. В.
На відкритий Кубок Хмельницької області серед юнаків з пішохідного туризму "Кам’янецькі скелі" прибули команди Чернівецької, Чернігівської (Прилуки), Хмельницької ("Сонечко" Хмельницького ОЦТКУМ, "Екстрім" - Камянець-Подільський, "Бригантина" Варварської ЗОШ, "Обрій" Полонська райСЮТ, "Меридіан" Шепетівський район), Полтавської ("Шалені бджоли"), Вінницької (2 команди), Донецької (Горлівка, Слов’янськ, Краматорськ) і Миколаївської областей.

До програми змагань входили дистанції: "Смуга перешкод" (командна) ІV класу – коротка дистанція 600м, що передбачала подолання 8 спортивних етапів (підйом по скельній ділянці, траверс скельної ділянки, навісна переправа, перепрана по мотузці з перилами, дюльфер, круто похила переправа вниз тощо); "Рятувальні роботи" (командна дистанція IV класу) – середня дистанція (2,2 км), яка полягає у подоланні 11 технічних етапів (підйом потерпілого з супроводжуючим по вертикальних перилах, транспортування потерпілого по навісній переправі, виготовлення нош та транспортування потерпілого по пересіченій місцевості тощо); "Крос-похід" (командна дистанція IV класу) – довга дистанція (8.8 км) складалася з двох кіл: перше коло пробігали за принципом "Ралі", друге – "Гонка" – команда повинна подолати 12 технічних етапів за чітко заданий час.

Крім спортивної частини змагань учасники мали можливість ознайомитись з історичними та архітектурними пам’ятками старої частини міста Кам’янця-Подільського, відвідати фортецю та стару міську ратушу.

Детальна інформація на сайті ОЦТКЕУМ http://octkeum.narod.ru

Збірна команда Чернівецької області взяла участь у відкритому Кубку Хмельницької області "Кам’янецькі скелі"
Збірна команда Чернівецької області взяла участь у відкритому Кубку Хмельницької області "Кам’янецькі скелі"
Збірна команда Чернівецької області взяла участь у відкритому Кубку Хмельницької області "Кам’янецькі скелі"

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше