» » » Святкова лінійка в Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат №4
Інформація
  • Переглядів: 1176
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-05-2014, 17:13
30-05-2014, 17:13

Святкова лінійка в Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат №4

Категорія: Навігація / Новини

У травні, коли дзвенить пташиний спів і розквітають яскраві квіти, по літньому теплий вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. Воно радісне, бо закінчився навчальний рік, і попереду чудові літні канікули, і сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для дев’ятикласників.

Відкрив святкову лінійку директор комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4» Іван Коропецький, поздоровив всіх школярів з успішним закінченням навчального року.

«Сьогодні свято, свято Останнього дзвоника. Сьогодні ми, як завжди, підводимо підсумки, ми згадуємо про свої перемоги, труднощі, які нам вдалось здолати і які ще треба здолати. Ми дуже вдячні вчителям, батькам за підтримку тих обдарованих дітей, які спрацювали на перемогу. Багато в чому ми завдячуємо цим перемогам нашим випускникам. Вони пройшли всі сходинки шкільного навчання. Вони наймудріші, найстарші з випускників, і нам дуже шкода, що сьогодні ми з ними прощаємося і сьогодні вони востаннє стоять на цьому святі. Зі щемом в серці ми говоримо їм: «Допобачення! Бажаємо вам успіхів у дорослому житті», – зазначив директор закладу..

На свято завітали та звернулися зі словами привітання: А.Ф.Швець – заступник директора Департаменту – начальник управління фізичної культури та спорту, директор Департаменту розвитку ТОВ «Гріко» В.В. Бордіян, директор СТО «Прут-Авто» - В.А.Костенюк, директор компанії «Болена» С.Б. Васильєв, представники Львівської філії ПрАТ «Київстар» О.С. Летучий, П.М. Тодеренчук, ТЦ «Метро» І.В. Докієн.

Нагородили грамотами учнів школи, які сумлінно вчилися протягом року. І як завжди, кожне шкільне свято не проходить без танців. Всім присутнім на урочистій лінійці учні дарували веселий танок.

Закінчилось свято вальсом, а останній дзвоник сповістив всім присутнім, що розпочались канікули. У випускників викликає він смуток, адже вони покидають стіни рідної школи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше