» » » Відбулося перше засідання творчої арт-майстерні
Інформація
  • Переглядів: 815
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-05-2014, 12:54
29-05-2014, 12:54

Відбулося перше засідання творчої арт-майстерні

Категорія: Новини / ІППОЧО

 
28 травня 2014 року відбулося перше засідання творчої арт-майстерні з оволодіння практичними психологами (соціальними педагогами) фундаментальних технік арт-терапії – прогресивного методу здійснення соціально-психологічного супроводу за допомогою художньої творчості. Форма проведення засідання арт-майстерні: навчальний семінар-практикум.
Учасниками навчального семінару-практикуму арт-майстерні були психологи та соціальні педагоги навчальних закладів Глибоцького, Сторожинецького, Новоселицького, Хотинського, Заставнівського, Вижницького районів та м.Чернівців.
На початку роботи, Діана Романовська, завідувач НМЦППСР, кандидат психологічних наук розповіла про особливості впровадження психологічних інновацій в системі освіти Чернівецької області. Далі, Діана Дорімедонтівна  організувала роботу в групі за принципом інтервізії, що допомогло учасникам змінити існуючі погляди на вирішення проблем, які виникають у шкільному середовищі та вибудувати стратегію супроводу конкретних складних випадків. Крім цього, фахівці психологічної служби мали змогу оволодіти новими арт-терапевтичними техніками з активізації процесів саморозуміння і позитивного сприйняття самого себе, внутрішніх ресурсів,  налагодження конструктивної (позитивної) міжособистісної взаємодії між учасниками навчально-виховного процесу. Також, Олесею Василівною Ілащук, методистом-психологом НМЦППСР представлено можливості казкотерапії, використання якої сприяє освоєнню учнем нових моделей поведінки у подоланні життєвих труднощів.
Таким чином, у рамках навчального семінару-практикуму арт-майстерні, працівники психологічної служби оволоділи навичками з використання базових технік арт-терапії: мандали, автопортрету, фотоколажу та методу казкової терапії.
По завершенню семінару-тренінгу відбувся круглий стіл з обговорення структури та методів арт-терапії з формування особистісних компетенцій учнів, модератором якого була завідувач НМЦППСР, Д.Д.Романовська. 
А також, учасники арт-майстерні отримали спеціальні домашні завдання з практичного використання арт-технологій в навчальному середовищі та підготовки демонстраційних занять на майбутній зустрічі.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше