Інформація
  • Переглядів: 1191
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-03-2011, 16:06
23-03-2011, 16:06

"Лиш в творчості - життя достойна суть"

Категорія: Навігація / Новини

23 березня 2011 року продовжив свою роботу ІІ обласний зліт творчо-обдарованої молоді «Лиш в творчості - життя достойна суть».
У першій половині дня учасникам зльоту презентували навчальні заклади міста Чернівців: вище професійно-художне училище №5, училище мистецтв ім.С.Воробкевича, педагогічний коледж Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, кафедру музики Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича. Діти ознайомились з умовами вступу в ці навчальні заклади. Поспілкувалися з викладачами, які передають свої знання з музики, хореографії, декоративно-ужиткового та образотворвого мистецтва студентам, мали змогу відчути себе учасниками навчального процесу, відвідавши окремі заняття.

У роботі круглого столу взяла участь практичний психолог ЧОЦЕВ «Юність Буковини» Корчак І.П. Створивши психологічний клімат спілкування з дітьми у формі діалогу, зробила акценти на їх обдарованості, геніальності, духовному зростанні, особливості, порівняно з іншими дітьми, наголосивши на необхідності розвивати свій талант.

Учасники та їх керівники обмінялись своїми враженнями та високо оцінили роботу зльоту. Звернули увагу на цікавість, пізнавальність запропонованих творчих майстерень, можливість спілкування з відомими митцями нашого краю, відзначили професіоналізм та доброзичливість працівників ЧОЦЕВ «Юність Буковини».

Всі виступаючі висловлювали слова вдячності Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації, ЧОЦЕВ «Юність Буковини», які організували зліт.
За підсумками роботи обласного зльоту та з метою привернення уваги до проблем обдарованої молоді, сприянню розвитку талантів, належної фінансової підтримки, учасниками прийнято Звернення до владних структур, меценатів та громадськості області.

Керівники гуртків позашкільних навчальних закладів області отримали на згадку друковане видання каталогу обдарованих дітей Чернівецької області «Назустріч сонцю», до якого увійшла цікава інформація про творчі досягнення вихованців художньо-естетичного напряму.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше