» » » Семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів Путильського району
Інформація
  • Переглядів: 1181
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-05-2014, 20:22
12-05-2014, 20:22

Семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів Путильського району

Категорія: Навігація / Новини

 

8 травня 2014 року на базі Селятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів Путильського району з проблеми «Патріотичне виховання як фактор цілісного формування особистості в системі загальної освіти».

Під час візитки школи учні розповіли про досягнення учнівського та педагогічного колективів, традиції школи, пов’язані з патріотичним вихованням підростаючого покоління. Кравченко Андрій Володимирович, директор Селятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, презентував роботу закладу з проблеми «Виховання громадянської активності на військово-патріотичних традиціях».

Учасники семінару відвідали кімнату-музей «Юні друзі прикордонників», де ознайомилися з історією розвитку прикордонної охорони на території Путильщини». На пожовклих від часу світлинах – перші командири, миттєвості військових спортивних ігор «Зірниця» та «Кордон». З 1961 року (з часу заснування загону) ведеться літопис його цікавих і добрих справ.

Для директорів закладів освіти Осадчук Юрій Степанович, начальник ВПС «Селятин» державної прикордонної служби України, екскурсію, під час якої ознайомив із умовами праці прикордонників.

З метою формування у підростаючого покоління почуття патріотизму, громадських позицій, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Вітчизни, в рамках семінару директорів загальноосвітніх навчальних закладів району та з нагоди 69-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні, на базі прикордонного відділу «Селятин» державної прикордонної служби України було проведено районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Кордон-Зірниця».

Прозвучав гімн України, і з вітальним словом до юнаків та дівчат звернувся Осадчук Юрій  Степанович, який привітав всіх присутніх та учасників гри і зазначив, що військово-патріотична гра «Кордон-Зірниця» надає юнакам і дівчатам можливість спробувати власні сили у «бойових» умовах та познайомитися зі службою сьогоднішніх захисників Вітчизни. Проведення таких заходів є дуже важливим для дітей. Змагаючись, вони отримують  багато корисних знань і навичок з історії, фізичної та загальновійськової підготовки. Юрій  Степанович запевнив, що захищати державний кордон це священний обов’язок який ми неухильно виконуємо.  

Естафету вітань продовжив Гребенщиков Володимир Олександрович, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Він зазначив, що гра «Кордон-Зірниця» — це, перш за все, данина пам’яті ветеранам, які захищали нашу Вітчизну у Великій Вітчизняній війні. Участь у грі сприяє розвитку у кожного вольових якостей, духу колективізму, фізичного та духовного гарту, спонукає до вивчення історичної спадщини нашої країни. Він подякував за чудову організацію районного етапу гри «Кордон-Зірниця», за підтримку  і розвиток молодіжної ініціативи в справі освоєння військових професій і виховання майбутніх захисників Вітчизни на бойових традиціях українського народу.

Після представлення суддівської колегії, школярі району розпочали змагання у восьми видах програми (конкурсі пісні і строю, вогневій підготовці, метанні гранати, долікарської підготовки, топографічної підготовки, воєнно-історичному конкурсі, розборі та зборі АК та воєнізованій естафеті «Десант»).

У безкомпромісній та напруженій   боротьбі перемогу здобула команда КЗ «Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів», яка і буде представляти Путильський район на обласному етапі гри. Друге місце посіла команда Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє місце виборола команда Селятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Переможець та призери військово-патріотичної спортивної гри «Кордон-Зірниця» нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту, кубками  та значками прикордонного відділу «Селятин»  державної прикордонної служби України.

Круглий стіл з проблеми «Патріотичне виховання як фактор цілісного формування особистості в системі загальної освіти» провів Гребенщиков В. О., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. В ході круглого столу обговорювалися питання, а саме: «Формування національної свідомості, патріотичних почуттів у школярів» – виступив Прокоп΄юк Ю. Ю, директор Руськівського НВК І ступеня; «Взаємодія сім’ї та школи з патріотичного виховання» – Кермач М. Т., директор Самаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів; «Основи військової справи та військово-патріотичне виховання в ЗНЗ» – Дмітроняк В. О., директор Конятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів; «Патріотичне виховання учнів в системі позашкільної роботи» – Москаль Л. Ю., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації; «Патріотичне виховання учнівської молоді через історико-краєзнавчу роботу» – Томюк Ф. С., директор Підзахаричівського НВК «Перлина Гуцульщини».

Під час підведення підсумків семінару  Гребенщиков В. О. наголосив, що організація такої «живої роботи», а не просто бесіди про патріотизм, відкриває змістовний шлях до формування цілісного ставлення учнів до себе, людей, суспільства, держави, дає змогу виховати в учнів почуття гордості за свій рідний край.

За підсумками роботи семінару були прийняті відповідні рекомендації.     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


     

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (7)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше