» » » Змагання з волейболу серед юнаків профтехучилищ Буковини
Інформація
  • Переглядів: 1613
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-03-2011, 14:02
22-03-2011, 14:02

Змагання з волейболу серед юнаків профтехучилищ Буковини

Категорія: Навігація / Новини

Нещодавно в спортивному залі Вищого професійного училища радіоелектроніки завершилися фінальні змагання з волейболу серед юнаків професійно-технічних навчальних закладів в залік ІХ обласних Спортивних ігор учнівської молоді. До фінальної частини увійшли переможці зональних змагань: збірні команди Вищого професійного училища радіоелектроніки, Машинобудівний професійний ліцей та ліцей залізничного транспорту. За перше місце гостра боротьба точилась між господарями майданчика та командою Вищого професійного ліцею залізничного транспорту. Свисток арбітра оповістив кінець гри з рахунком 2 : 1 на користь команди Вищого професійного ліцею залізничного транспорту (тренер Гончар О.А.), яка і стала переможцем, а команда Вищого професійного училища радіоелектроніки виборола срібло. Третіми стали учні команди Машинобудівного професійного ліцею.

Гідну конкуренцію переможцям в зональних змаганнях склали команди Вищого професійного художнього училища №5, Вищого професійного училища № 24 м. Заставна та Ставчанського професійного ліцею.

Переможців змагань нагороджено кубками і дипломами обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Для них силами учнів училища-господаря підготовлено концерт художньої самодіяльності.

Обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює подяку дирекції Вищого професійного училища радіоелектроніки за високий рівень організації та проведення спортивного заходу.

Змагання з волейболу серед юнаків профтехучилищ Буковини
Змагання з волейболу серед юнаків профтехучилищ Буковини
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше