» » » Відбулися змагання з волейболу серед дівчат в залік обласної спартакіади серед ДЮСШ системи освіти
Інформація
  • Переглядів: 2080
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-03-2011, 09:15
22-03-2011, 09:15

Відбулися змагання з волейболу серед дівчат в залік обласної спартакіади серед ДЮСШ системи освіти

Категорія: Навігація / Новини

19-20 березня 2011 року в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулись змагання з волейболу обласної спартакіади ДЮСШ системи освіти серед команд дівчат 1996-1997 (1998) років народження. В цих змаганнях взяли участь 95 спортсменок збірних команд: Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи, Герцаївської, Глибоцької, Вижницької, Путильської, Романковецької, Сторожинецької, Новоселицької, ДЮСШ, ДЮСШ № 4 м.Чернівці. Вперше в змаганнях з волейболу виступили учениці Заставнівської ДЮСШ.

У перший день, 19 березня 2011 року, проходили попередні змагання в двох підгрупах за коловою системою. Безперечним лідером першої підгрупи стала збірна команда Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Друге місце в підгрупі посіла Сторожинецька ДЮСШ, третє – учениці Герцаївської дитячо-юнацької спортивної школи.

У другій підгрупі, ігри якої відбувались в ігровому залі Чернівецького національного університету, інтрига зберігалась до останньої гри. Три команди – Путильської, Вижницької та Глибоцької дитячо-юнацьких спортивних шкіл – завершили попередні ігри з однаковою кількістю очок. Переможця підгрупи було визначено згідно чинних правил змагань з волейболу.

20 березня 2011 року відбулись стикові ігри. За третє призове місце гра відбулась між командами Глибоцької та Сторожинецькою ДЮСШ. Волейболістки Глибоцької ДЮСШ були більш мобільнішими і перемогли своїх ровесниць з рахунком 2 : 0.

У фіналі зустрілися збірні команди Чернівецької обласної ДЮСШ та Вижницької дитячо-юнацької спортивної школи.

Високий рівень технічної, тактичної та фізичної підготовленості показали вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ (тренер Накоскіна Людмила Іванівна), які і стали переможцями змагань. На другому місці спортсменки Вижницької ДЮСШ (тренер Тирон Микола Миколайович).

Переможців та призерів змагань вітав заступник начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації – начальник управління фахової освіти - Анатолій Федорович Швець та директор Чернівецької обласної ДЮСШ Віталій Володимирович Литвинчук. Команди і спортсменки були нагороджені грамотами Головного управління освіти і науки ОДА, Чернівецької обласної ДЮСШ та кубками.

Відбулися змагання з волейболу серед дівчат в залік  обласної спартакіади серед ДЮСШ системи освіти
Відбулися змагання з волейболу серед дівчат в залік  обласної спартакіади серед ДЮСШ системи освіти
Відбулися змагання з волейболу серед дівчат в залік  обласної спартакіади серед ДЮСШ системи освіти
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше