Інформація
  • Переглядів: 2381
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-04-2014, 13:45
30-04-2014, 13:45

Слава Героям Майдану

Категорія: Новини / Стрічка

 

29 квітня 2014 року на базі НВК «Берегометська гімназія» був проведений захід, присвячений подіям, які відбувалися на Майдані Незалежності в Києві, а також на майданах всієї України. На заході були присутні: Андрюк Михайло Іванович – голова Вижницької районної державної адміністрації, Тирон Тетяна Іллівна – заступник голови -  начальник відділу освіти, молоді та спорту Вижницької районної державної адміністрації, Боднарюк Сергій Михайлович – Берегометський селищний голова, Сенчук Руслан Іванович -  голова Вижницької Народної ради, Никифоряк Дмитро Михайлович – депутат районної ради, голова «Просвіти» Вижницького району, Борсук Ярослав Семенович – голова райкому профспілки працівників освіти, Стратій Давид Михайлович- учасник подій на Майдані Незалежності у Києві, Шутак Денис Васильович – голова студентської «Свободи» Вижницького району, Том’юк Олександр Сергійович – голова ради гімназії, Киращук Василь Дмитрович – заступник голови батьківського комітету гімназії, Яків’юк Іван Іванович – голова батьківського комітету 11-А класу, Гладчук Василь Георгійович – вчитель НВК «Берегометська гімназія», учасник подій на Майдані, учні-старшокласники шкіл Берегометського округу, вчителі.

Учні гімназії у своєму виступі розповідали про події, які відбувалися в Києві з 21 листопада 2014 року по 20 лютого 2014 року. Протягом цього періоду палали шини, «коктейлі Молотова», лунали постріли, зривалися гранати і відходили у вічність сини України – Герої Небесної Сотні, які були в перших рядах і відстоювали революцію Гідності, Прав і Свобод. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять сотні непокорених героїв.

Те, що відбувалося на Майдані в Києві, лягало на папір поетичними рядками. В один із таких тривожних вечорів, з болем у серці, зі сльозами на очах учениця 11-А класу нашої гімназії Іванюк Віолета написала вірш «Буде жити Україна».

Ще не вмерла України

Ще не вмерла України

Ні слава, ні воля.

Буде жити Україна,

Хоч важка в неї доля.

 

Буде жити Україна

Не вмре, не загине.

На Майдані Гімн співає

Маленька дитина.

 

Буде жити Україна,

Прийде світла днина.

Стане наша матінка

Вільна та єдина.

 

За Вкраїну помоліться,

Бо вона у нас одна.

Народ влади не боїться,

Народ – сильна сторона.

 

Народ владу подолає,

Україна – не сама.

Біда нас усіх єднає,

Разом бути нам пора!

 

Прокидайтеся ви, люди!

Це ж ваша країна!

Як боротися не будем –

Лишиться руїна.

 

Своїми враженнями від побаченого під час тривожних подій у Києві, поділилися учні 11-А  класу Киращук Василь та Яків’юк Марія, які разом зі своїми батьками побували на Майдані Незалежності. У своїх виступах учні зазначили, що тепер вони точно знають, що якщо українці будуть разом, то наша держава буде сильною, єдиною, незалежною та демократичною державою.

Присутні переглянули відео-реквієм «Загиблі на Майдані», відео «Мамо не плач», прослухали пісню «Пливе кача…». У виконанні учениці Марчук Катерини прозвучав вірш «Єдина Україна».

У найважчі хвилини подій на Майдані люди співали  Державний Гімн України, який підносив дух, вселяв віру, давав надію на свободу, волю, незалежність.

Всі учасники заходу виконали Державний Гімн України.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше