» » » Успішна реалізація «Фінансової грамотності» в загальноосвітніх навчальних закладах Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 1118
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 25-04-2014, 16:59
25-04-2014, 16:59

Успішна реалізація «Фінансової грамотності» в загальноосвітніх навчальних закладах Чернівецької області

Категорія: Новини / Стрічка

24 квітня 2014 року в рамках дослідно-експериментальної роботи щодо впровадження курсу «Фінансова грамотність» навчальні заклади Чернівецької області відвідали Забуга Наталія Іванівна, завідувач сектором науково-методичного забезпечення природничо-математичної та технологічної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, представники Програми розвитку фінансового сектору FINREP-II: Наталія Лозицька, керівник департаменту фінансової просвіти та зв’язків з громадськістю і Ольга Боженко, спеціаліст з освітніх програм.
Відповідно до програми візиту відбулася зустріч із директором Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Біляніним Г.І., заступником директора з навчально-методичної роботи Богачик Т. С. та завідувачем НМЦ менеджменту та з координації діяльності РМК/ММК Куриш Н. К. У ході зустрічі обговорювались питання впровадження курсу «Фінансова грамотність» у навчальних закладах області та реалізації дослідно-експеремнтальної роботи щодо впровадження даного курсу протягом 2012-2019 років.
За участі представників Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та за підтримки Програми USAID FINREP-II проведено підсумкову контрольну діагностику рівня фінансової грамотності для виявлення стану фінансової обізнаності учнів 10-го класу ліцею №1 Чернівецької міської ради, що включений до всеукраїнського експерименту. 
Делегація відвідала гімназію №1 м. Чернівці, де відбулося нагородження переможців березня місяця конкурсу «Юний інвестор», що проводиться в рамках Програми USAID FINREP-II, команду YIC-2014-69 учнів 10-А класу, вихованців вчителя-методиста Тюфтій Алли Георгіївни. Команду переможців привітали гості, вручили призи та побажали успіхів у навчанні і загальному підсумку конкурсу. 
Представники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та Програми USAID FINREP-II відвідали Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, ознайомились з архітектурними пам’ятками м. Чернівці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (54)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше