» » » Відбувся обласний семінар відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в районах (містах) «Перспективи розвитку туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти Чернівецької області»
Інформація
  • Переглядів: 1663
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-03-2011, 20:52
18-03-2011, 20:52

Відбувся обласний семінар відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в районах (містах) «Перспективи розвитку туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти Чернівецької області»

Категорія: Навігація / Новини

Відповідно до плану роботи Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації на 2011 рік, обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді 17 березня 2011 року провів обласний семінар відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в районах (містах) області «Регулювання туристсько-краєзнавчої роботи в області. Адаптація до сучасних реалій».
У роботі семінару взяли участь представники всіх районів та м. Чернівців, працівники ОЦТКЕУМ, методист захисту вітчизни та цивільного захисту ОІППО – Ю.Б.Коноплянко. Всього – 28 учасників.

Під час роботи семінару розглядалися наступні питання:
- нові методологічні підходи до організації та проведення обласного наметового табору;
- питання підготовки фахівців туристської галузі;
- умови проведення змагань зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді „Підсніжник”.
- підведені підсумки обласного форуму юних краєзнавців «До оберегів відродження” та Чемпіонату України з туристських спортивних походів серед учнівської та студентської молоді за 2009/2010 навчальний рік.

За круглим столом розглядалося питання „Оздоровлення гуртківців туристсько-краєзнавчого профілю під час літніх канікул 2011 року” за участю представників ОЦТКЕУМ та районних делегацій.

За результатами роботи семінару, було прийнято рішення, що до 19 травня 2011 року відділи (управління) освіти області подають в ОЦТКЕУМ прізвища п’яти керівників делегацій, які працюватимуть в обласному наметовому таборі з 20 червня по 4 липня 2011 року.

В рамках обласного наметового табору вихованців позашкільних навчальних закладів туристсько-краєзнавчого профілю планують провести:
І етап
ІХ обласні змагання з водного туризму серед учнівської молоді відбудуться у формі очного Чемпіонату. Це передбачає проходження походу І категорії складності від с. Устеріки Путильського району до м. Чернівців річками Черемош та Прут. Під час проходження маршруту учасники долатимуть певні природні перешкоди.

ІІ етап
– VIІI обласні змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді.
– ІV обласний краєзнавчий зліт учнівської молоді.
– 55 обласні змагання з пішохідного туризму.
– Обласна краєзнавча олімпіада “Мій рідний край” для гуртківців позашкільних закладів.
– Обласні змагання за програмою “Школа безпеки” (погодженні з управлінням МНС та курсами цивільної оборони).
– Категорійні походи з видів спортивного туризму.

До 1 квітня 2011 року ОЦТКЕУМ приймає пропозиції щодо роботи обласного наметового табору.
Для збільшення якісного показника керівництва туристськими спортивними походами адміністрацією центру буде проведено семінари-практикуми зі здійсненням походів з туристським активом області.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше