Інформація
  • Переглядів: 752
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 12-04-2014, 11:15
12-04-2014, 11:15

День довкілля

Категорія: Новини / Стрічка

Не зважаючи на дощову погоду, з гарним настроєм долучилися до екологічної акції з прибирання та благоустрою пришкільної території учні, педагоги, обслуговуючий персонал комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2». Від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації колектив закладу підтримала головний спеціаліст І.Ю.Ісопенко
На виконання запланованих заходів, здійснено прибирання всіх господарських приміщень, шкільного подвір’я, спортивного майданчика. В класах та спальних приміщеннях, на сходових клітинах та харчоблоці помито вікна. Збагачено озеленення шкільних коридорів, класних та спальних приміщень. Біля центрального входу скопано клумби, насаджено квіти та декоративні рослини, побілено дерева та бордюри. Діти разом з дорослими висадили квіти в переносних чашах біля вхідних дверей.
Напередодні, технічним персоналом школи-інтернату прибрано територію в районі скверу на розі вулиць Пирогова, Тургенєва та Харківської, яку закріплено за закладом. Висаджено дерева та кущі, вивезено все зібране сміття.
Створення належних умов утримання, навчання і виховання учнів – стержень роботи колективу нашого закладу. Для дітей школа стала рідною домівкою, де її мешканці роблять перші кроки у світ людських взаємин. Кожен працівник розуміє, що важливе місце для корекції вад розвитку дитини має обстановка, в якій вона перебуває упродовж доби. Тому, працівники закладу створюють належні умови, наближені до домашніх, для перебування вихованців.
Завдяки злагодженій праці всього трудового колективу та підтримці працівників Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА навколо кожного учня школи створено атмосферу затишку, спокою, любові, захищеності. Наша школа-інтернат готова до зустрічі з щирими, відкритими та добрими до дітей людьми.

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше