» » » «Ініціативна молодь 2 – інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти»
Інформація
  • Переглядів: 1094
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-04-2014, 09:58
11-04-2014, 09:58

«Ініціативна молодь 2 – інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти»

Категорія: Новини / ІППОЧО

З 6 по 11 квітня 2014 року відбувся навчальний візит у Польщу в рамках  міжнародного проекту «Ініціативна молодь 2 – інноваційні методи навчання підприємництва в українській системі освіти», що реалізується в межах програми «Польська допомога задля розвитку 2013” за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща, Громадської організації «Громадський Центр «Ділові ініціативи» (м. Івано-Франківськ) в партнерстві з Фондом Розвитку Місцевої Демократії Малопольським Інститутом Територіального Самоврядування і Адміністрації (м. Краків, Польща). В навчанні взяли участь вчителі економіки та методисти Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей. Від Чернівецької області учасники проекту: Савчук Т.Д.- вчитель економіки та географії Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №1, Галіцька Т.Д. – вчитель економіки та географії Кіцманського ЗНЗ І-ІІІст., Кирилюк О.І. – вчитель основ здоров’я Шипинецького ЗНЗ І-ІІІст. Кіцманського району, а також Куриш Н.К. – завідувач НМЦ менеджменту та з координації діяльності РМК/ММК ІППОЧО.

Українські учасники проекту мали можливість відвідати Краків, Тарнов, Неполоміц, Затор, Велічки,  Вадовіци; зустрітися з директором Малопольського Інституту Територіального Самоврядування і Адміністрації - Янушом Олесінськи, Генеральним консулом України в Кракові – Віталієм Максименком, бургомістрами Неполовіц та Затора – Адамом Твардовські, Збігнєв Бернат, а також із воєводом Малопольським – Єжи Міллером.

В рамках другого модуля учасники проекту ознайомились із польською системою освіти,  методиками використання інноваційних методів навчання основ економіки у польських освітніх закладах, реалізації навчальних програм зі сфери підприємництва для студентів, інкубаторами підприємництва. Відвідали Вищу державну професійну школу в Тарнові, гімназію ім. Короля Владислава Ягелло в Неполоміцах, комплекс професійних шкіл №2 ім. Краківського Братства Куркового, комплекс загальноосвітніх шкіл ім. Миколая Коперніка в Заторі, Краківську академію ім. Анджея Фринча-Моджевського, Економічний університет в Кракові.

Учасники візиту мали можливість ознайомитись із економічними проектами, що реалізуються на території Малопольського воєводства спільно із Європейським Союзом та країнами Європи, переглянути презентацію заходів польсько-швейцарського проекту «Долина Карпів – шанс на майбутнє», та проекту «Енерджеландія». 

Культурна програма візиту дала можливість відвідати учасникам історичні пам’ятки Кракова, Тарнова, Вадовіце та соляні копальні у Велічці.

Делегація обмінялась досвідом із польськими колегами та  налагодила нові ініціативи щодо співпраці.

 

 


 

 

 

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше