» » » Відбулося 94 засідання Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації
Інформація
  • Переглядів: 741
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-04-2014, 16:42
10-04-2014, 16:42

Відбулося 94 засідання Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації

Категорія: Навігація / Новини

 

10 квітня 2014 року відбулося 94 засідання Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів під  головуванням в.о. директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації   Любові Тарангул.

На засіданні розглянуті матеріали ліцензійної експертизи 3 навчальних закладів на право надання освітніх послуг за рівнем вимог до професійно-технічної освіти, 1 закладу – за рівнем вимог до позашкільної освіти, 1 навчального закладу – за рівнем вимог до дошкільної освіти, 5 навчальних закладів за рівнем вимог до загальної середньої освіти.  Регіональна експертна рада затвердила висновки експертних комісій на право надання освітніх послуг ліцензіатів.

За заявою ТзОВ «Новодністровський навчально-курсовий комбінат»  порушено клопотання щодо вилучення з ліцензії окремих професій у зв’язку із відсутністю  потреби на ринку праці.

За підсумками розгляду атестаційних справ, співбесід з директорами та завідуючими дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-виховних комплексів, за поданнями управлінь та відділів освіти, молоді та спорту Чернівецької міської ради,  Герцаївської,  Новоселицької, Кельменецької,   Путильської, Сторожинецької районних державних адміністрацій прийняті рішення щодо атестації 11 закладів освіти:

- Годинівського навчально-виховного комплексу Герцаївського району Підвальнянського навчально-виховного комплексу Герцаївського району

- Грушовецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» Кельменецького району

- Костичанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Іоана Ватаману Костичанівської сільської ради Новоселицького району

- Давидівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сторожинецького району

- Старожадівської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сторожинецького району

- Селятинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Путильського району

- Дошкільного начального закладу №3 комбінованого типу «Веселка», що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Чернівці

- Дошкільного навчального закладу №10 комбінованого типу «Попелюшка», що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Чернівці.

- Дошкільного навчального закладу №11,  що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Чернівці.   

- Будинку творчості дітей та юнацтва (БТДЮ) м.Чернівці.

3  заклади атестовано з відзнакою, 8 закладів  визнано атестованими за заявленим статусом на достатньому рівні. Розглянуто питання щодо виконання рекомендацій Регіональної експертної  ради 3 закладів Вижницького району та 1 закладу Путильського району.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше