» » » Поспілкуватися та поставити запитання начальнику Головного управління освіти і науки може кожен педагог області
Інформація
  • Переглядів: 1674
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-03-2011, 16:20
15-03-2011, 16:20

Поспілкуватися та поставити запитання начальнику Головного управління освіти і науки може кожен педагог області

Категорія: Навігація / Новини

15 березня 2011 року начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайло Йозефович Бауер провів лекцію для завідувачів ДНЗ та заступників директорів з виховної роботи, які проходять курси підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
М.Бауер акцентував увагу присутніх на проблемах освіти та шляхи їх вирішення.

Зокрема, особливу увагу було звернено на Державну цільову програму розвитку дошкільної освіти. Зауваживши, що поліпшення якості дошкільної освіти є необхідною умовою розвитку особистості, начальник Головного управління визначив критерії, на які потрібно орієнтуватися:
- обов’язкове забезпечення дошкільною освітою дітей 5-річного віку (по області дошкільною освітою охоплено 56,2 % дітей, потрібно не менше 70%);
- створення навчально-виховних комплексів;
- якісне кадрове забезпечення дошкільних установ;
- переведення ДНЗ області на автономне харчування, яке покращить якість та збалансованість денного раціону малюків.

Щодо запровадження інформаційно-комунікаційних технологій, то Михайло Йозефович запевнив, що наразі вирішується проблема комп’ютеризації ДНЗ області з подальшим підключенням до інформаційної мережі. Це надасть змогу завідувачам дистанційно співпрацювати напряму з Головним управлінням освіти і науки ОДА та перебувати весь час в інформаційній обізнаності. Ще одним інформаційним носієм Михайло Йозефович визначив обласну інформаційно-методичну газету “Освіта Буковини”, яка на своїх сторінках висвічує освітню роботу Головного управління та методичні наробки педагогів області.

Неодноразово начальник Головного управління звертав увагу на демократизацію навчально-виховного процесу керуючись наказом “Про демократизацію у системі освіти області” (від 07.10.2010).

Наголошував на важливості соціального захисту вчителя, на збереженні та зміцненні його здоров’я, можливості саморозвитку та самоосвіти.
Цікавим виявився діалог між начальником Головного управління та слухачами курсів щодо тих чи інших змін у галузі освіти. Вислухавши запитання та зауваження освітян, Михайло Йозефович пообіцяв взяти на контроль та розгляд пропозиції курсантів.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (70)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше