» » » Щодо проведення I Всеукраїнської відеоконференції та підготовки до проведення ІІ Всеукраїнської відеоконференції “Модернізація освіти для сталого розвитку”
Інформація
  • Переглядів: 1073
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-03-2011, 15:59
15-03-2011, 15:59

Щодо проведення I Всеукраїнської відеоконференції та підготовки до проведення ІІ Всеукраїнської відеоконференції “Модернізація освіти для сталого розвитку”

Категорія: Навігація / Новини

Проведення І Всеукраїнської відеоконференції “Модернізація освіти для сталого розвитку” у м.Рівне ініціював заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов, аби за допомогою сучасних технологій почути думки науковців, службовців, керівників навчальних закладів, вчителів та студентів з різних куточків України.

Під час проведення заходу було апробовано поєднання трьох комунікаційних технологій: відеоконференцзв’язок, телевізійна трансляція в прямому ефірі телеканалу УТР, On-line режим в мережі Інтернет через веб-сайт http://www.nova.rv.ua/.

Впродовж двох годин учасники працювали у секціях в режимі відеоконференцзв’язку в обласних студіях ВАТ “Укртелеком”. Потому відбувся телеміст, який об’єднав напрацювання кожної секції, а годинна дискусія науковців резюмувала основну тему відеоконференції. За підсумками виступів учасників відеоконференції підготовлено відповідні рекомендації Кабінету Міністрів України, Верховній Раді України, Національним і галузевим академіям наук, науковим установам, навчальним закладам різних рівнів, органам місцевого самоврядування, державної виконавчої влади спільно з громадськими організаціями, засобам масової інформації.

Всі учасники відзначили новаторський формат обговорення проблематики конференції. Поєднання трьох комунікаційних технологій дало змогу залучити багаточисельну аудиторію: більше 400 учасників у відеостудіях ВАТ “Укртелеком”; понад 500 – в інтернет-режимі on-line з України та інших країн. Найактивнішими були учасники обласних студій ВАТ “Укртелеком” Рівного, Києва, Харкова, Житомира, Сум, Миколаєва, Севастополя; в інтернет-режимі – Волинської, Львівської, Донецької областей та м.Києва.

Перша Всеукраїнська відеоконференція «переросла» у міжнародну, адже до неї долучилися учасники з Іраку, США, Росії і Білорусі. Жителі цих країн авторизувалися на веб-сайті http://www.nova.rv.ua/ та стежили за перебігом дискусії українських науковців.

Громадськість підтримала радикальне реформування галузі, а також необхідність переорієнтації змісту освіти на сталий розвиток. За підсумками голосування, неперервна освіта сприяє самовдосконаленню, заради цього більшість готова поєднувати дистанційну та традиційну форми навчання.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України в особі Міністра Дмитра Табачника підтримало ініціативу Рівненської обласної державної адміністрації щодо проведення ІІ Всеукраїнської відеоконференції “Модернізація освіти для сталого розвитку” 8 квітня 2011 року. При проведенні конференції планують використовувати новітні комунікаційні технології, тож до обговорення можна буде залучити численну аудиторію експертів. Увагу зосередять на питаннях вищої освіти.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (82)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше