Інформація
  • Переглядів: 845
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-03-2014, 10:05
7-03-2014, 10:05

«Великий син великого народу»

Категорія: Новини / Відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г.

В Буковинському ліцеї відбувся спектакль про життя і творчість генія українського народу, насичений інсценізаціями, піснями, декламуванням віршів Т.Шевченка та власних поезій ліцеїстів, присвячених його пам’яті.

Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові,чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т.Г.Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.

У широкому колі Шевченкових слухачів декламували його найвідомішу поезію ліцеїсти: Нєкрасов Андрій(11-А), Михальчук Олесь (11-А), Трикуліч Павло (10- А), Прохніцький Андрій (11-Б), Мартиненко Тарас (9 -А), Куляк Владислав (9- А).

Кращу українську музичну «шевченкіану» виконали Кучерявий Іван (9-А) та Янкевич Денис (8 -Б). Окрім добре відомих класичних композицій, Кучерявий Іван (9-А) та Господишен Сергій (8- Б)виконали сучасні патріотичні твори. Гарні враження подарувала присутнім майстерно виконані пісні на слова Тараса Шевченка   Власюк Владислава.

Особливою родзинкою дійства була хореографічна композиція » Ми-діти твої,Україно!» у виконанні ліцеїстів 9- А класу: Анастіна Ігоря, Гебріна Дмитра, Софійчука Івана, Мартиненко Тараса, Куляка Владислава, Чучко Івана, Самборського Артема, Кучука Павла. (хореограф Сивун Юлія). Вона прекрасно доповнила музичну ауру і енергетику концерту.

Ліцеїст 10 – А класу Яровий Максим презентував присвяту Великому Кобзарю в авторському виконанні.

  Почесна гостя концерту – головний редактор міської газети »Наша газета»,лауреат літературно – мистецької премії ім.О.Кобилянської, поетеса І.М.Гончар. Інна Михайлівна прочитала низку нових віршів. Як і раніше написані твори, вони вражають своїм реалізмом, прагненням не ховати свої думки в напівтонах, духовну велич і красу народу вона підносить на найбільшу височінь. Тому так тепло зустріли присутні виступ поетеси.

Різні музичні інтерпретації  композиції надзвичайно захоплююче роблять її насиченою і барвистою,  завдяки спеціальному аранжуванню музичного керівника Власюк Наталії Петрівни.

В літературно –музичній композиції » Великий син великого народу» слово, музика, танець виступили органічним триєдинством.

Також глядачам були представлені фотовиставка »200 років із золотосяйним словом Кобзаря» та ілюстративна виставка «Художні образи поетики Шевченка»,

Чудові артисти на сцені, неповторна  атмосфера  у залі сповнена патріотизму,  шевченківської поетики  та мелодійності  української пісні - духовний набуток поколінь.

 


 

 

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше