» » » На Новоселиччині говорили про якість процесу навчання
Інформація
  • Переглядів: 1338
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-03-2011, 09:42
2-03-2011, 09:42

На Новоселиччині говорили про якість процесу навчання

Категорія: Навігація / Новини

24 лютого 2011 року на базі Новоселицької гімназії було проведено обласний семінар-навчання заступників директорів з навчально-виховної роботи. Хлібом і сіллю зустріли гостей юні гімназисти. Директор гімназії Бабій Ганна розповіла про стан та завдання щодо покращення системи роботи з обдарованими учнями у гімназії. За словами Ганни Іванівни, процес оновлення сучасної школи не може відбуватися без підвищення якості та інноваційного розвитку освіти, без поліпшення роботи з обдарованою молоддю, без модернізації матеріально-технічної та навчально-методичної бази навчальних закладів, які покликані забезпечувати розвиток індивідуальних здібностей і обдарувань учнівської молоді. Одним із чинників, який засвідчує надання якісної освіти в гімназії, - є результати участі учнів закладу у олімпіадах та конкурсах, в тому числі у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Учасники семінару мали змогу відвідати уроки історії (вчитель Владимирська Раїса Феодосіївна), англійської мови (вчитель Ковдриш Аліна Михайлівна), основ здоров’я (вчитель Одажіу Росина Георгіївна). Побачити урок у формі ділової гри вчителя початкових класів Бальон Н.М. Отримати задоволення від уроку хореографії проведеного Наталією Антонівною Гордою.

Практичний тренінг із курсантами провів заступник директора з навчально-виховної роботи Петров О.М. Заступники директорів області мали змогу ознайомитись на тренінгу з рекомендаціями щодо поліпшення процесу якості навчання, отримати практичні поради з методики аналізу стану освітнього процесу та дослідження діяльності педагогічних кадрів.

У ході семінару відбувся круглий стіл «Поліпшення якості процесу навчання». Свої думки щодо цієї проблеми висловили методист ІППО Чернівецької області М.В.Бальон, заступник начальника відділу освіти Новоселицької РДА О.І.Обершт, завідувач районним методичним кабінетом Я.В.Дисар.
Марія Володимирівна Бальон підвела підсумки семінару та висловила подяку за цікаво та змістовно проведений семінар-навчання.

О.М.Петров, заступник директора Новоселицької гімназії з НВР


На Новоселиччині говорили про якість процесу навчання
На Новоселиччині говорили про якість процесу навчання
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (44)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше