Інформація
  • Переглядів: 2103
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-03-2011, 09:15
2-03-2011, 09:15

Найкращих кондитерів готують на Буковині

Категорія: Навігація / Новини

На виконання наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 26.10.2010р. №498 «Про організацію обласних конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів з робітничих професій у 2011році» 24 лютого 2011 року на базі професійно-технічного училища № 8 (директор Цвірінько Р.С.) організовано та проведено конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ області з професії «кондитер».

Оцінювало конкурс професійної майстерності з професії «кондитер» серед ПТНЗ області компетентне журі: Пономаренко Олена Михайлівна - начальник відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та акредитації, Беньовська Ганна Онуфріївна - методист навчально-методичного центру ПТО, Білецька Лариса Юріївна – інженер-технолог харчової промисловості, Постевка Валентина Володимирівна - майстер в/н, викладач спецдисциплін «кухарів кондитерів» ЧПБЛ, Бікбаєва Лілія Петрівна - методист навчально-методичного центру ПТО, Маковій Сільва Василівна - завідуюча технологічним відділенням Кооперативного економічно – правового коледжу.

Голова журі Пономаренко Олена Михайлівна наголосила, що обласний конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «кондитер» проводиться згідно з вимогами державних стандартів професійно-технічної освіти з метою підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчої активності учнів, поглиблення знань з сучасних виробничих технологій в сфері обслуговування.

Адміністрацією професійно-технічного училища №8 (директор Цвірінько Р.С.) підготовлено та оновлено матеріально-технічну базу для проведення конкурсу, створено безпечні умови праці.

У обласному конкурсі брали участь 7 учнів, які стали переможцями училищних конкурсів, а саме професійно-технічного училища №8, Вищого комерційного училища Київського національного торгово-економічного університету, Глибоцького професійного ліцею, Сокирянського вищого професійного училища, Ставчанського професійного ліцею, Кельменецького професійного ліцею та Вищого професійного – технічного училища № 24 м.Заставни.

Обласний конкурс фахової майстерності проводився у два тури:
теоретичний – з виконанням завдання з професійно-теоретичної підготовки, практичний – з виконанням завдань з професійної підготовки.

Під час теоретичного туру всіма учасниками одночасно на ПК було перевірено теоретичні знання з предметів: «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства», «Організація виробництва та обслуговування», «Гігієна та санітарія виробництва», «Устаткування підприємств харчування», «Охорона праці».

Практичний тур передбачав виконання завдання, що згідно вимог державних стандартів у професійно-технічній освіті відповідає 3 кваліфікаційному розряду, і складається з двох частин.

У першій частині практичного туру кожен учасник конкурсу представив свою професію, навчальний заклад у якому він навчається.

Друга частина практичного туру проводилась в сучасній обладнаній відповідно до діючих нормативів і санітарних норм кухні-лабораторії. Учасники конкурсу випікали пиріг закритий з сиром, плюшку, булочку з повидлом. Приготували крем масляний основний на згущеному молоці та оформили торт «Листопад».

Конкурсанти на кожному робочому місці самостійно виконували завдання, дотримуючись вимог технологічного процесу, охорони праці та санітарно - гігієнічних правил.

Конкурсні вироби відповідали рецептурі та технології приготування.
Переможців обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «кондитер» було нагороджено дипломами І,ІІ,ІІІ ступеня та призами. Решта – отримали дипломи учасників конкурсу та заохочувальні призи.

Переможцями конкурсу було визначено:
І місце - Калиняк Орися Іванівна – Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ
ІІ місце - Криштанович Альона Дмитрівна – Професійно-технічне училище № 8
ІІІ місце - Дерев’янко Анастасія Василівна – Кельменецький професійний ліцей

Найкращих кондитерів готують на Буковині
Найкращих кондитерів готують на Буковині
Найкращих кондитерів готують на Буковині
Найкращих кондитерів готують на Буковині
Найкращих кондитерів готують на Буковині
Найкращих кондитерів готують на Буковині
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше