» » » Учні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» відвідали навчання з порятунку людей на льоду, яке провели рятувальники
Інформація
  • Переглядів: 797
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-02-2014, 16:51
13-02-2014, 16:51

Учні «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей» відвідали навчання з порятунку людей на льоду, яке провели рятувальники

Категорія: Навігація / Новини

13 лютого 2014 року  на озері по вулиці Комунальників було проведено спеціальні тренування щодо навиків  рятування людей на водоймах у зимово-весняний період. У даному заході брали участь співробітники Державної пожежно-рятувальної частини-№2 м. Чернівці. Спостерігати  за навчанням мали можливість учні багатопрофільного ліцею разом із педагогами.

Навчання розпочалися з теоретичної частини, на якій було обговорено проблемні питання з порятунку людей на льоду. Далі до уваги присутніх була представлена спеціальна техніка та обладнання.

У ході проведення тренувань відпрацьовувались кількома способами дії з порятунку людей, які потрапили під лід: за допомогою рятувальної  мотузки, рятувального кола, штурмової драбини  і "Соломинки"(пожежний рукав, наповнений повітрям).

Після демонстрації способів порятунку, усі присутні мали можливість оглянути спорядження для порятунку людей. У ході тренувань  рятувальники відповідали на усі запитання, які виникали у присутніх.

 «Такий вид тренувань проводиться з метою підвищення професійної майстерності при проведенні порятунку людей на водоймах у зимово-весняний період. Крім цього, кожен рятувальник повинен володіти навичками надання першої медичної допомоги постраждалим, при утопленні та обмороженні. Проте, незважаючи на готовність рятувальних підрозділів, кожен повинен пам’ятати про небезпеку виходу на лід, а під час відлиги взагалі необхідно відмовитися від такої прогулянки.» – зазначили рятувальники.

 

 


 

 

 

 

 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (48)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше