» » » ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
Інформація
  • Переглядів: 1137
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 8-02-2014, 11:15
8-02-2014, 11:15

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

Сьогодні, 8 лютого 2014 року, на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки розпочався ІІІ тур Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.
В урочистому відкритті взяли участь: начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Юрій Куриш; завідувач науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Ольга Біляніна; головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Діана Юркова; методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППО Чернівецької області (секретар журі) Ганна Скрипська; завідувач кафедри математичних проблем управління і кібернетики інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю.Федьковича, професор, доктор фізико-математичних наук, голова журі Федір Сопронюк; завідувач кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем факультету комп’ютерних наук інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю.Федьковича, доктор фізико-математичних наук, професор Сергій Остапов. 
З вітальним словом до всіх учасників звернувся Юрій Куриш, який передав вітання від імені директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Михайла Бауера та побажав учасникам натхнення, комфортності під час виконання олімпіадних завдань ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
Ганна Скрипська детально розповіла про процедуру проведення олімпіади.
Відповідно до Положення, ІІІ етап олімпіади з інформаційних технологій проводиться у 1 день – практичний тур, виконання комплексного інтегрованого завдання на використання офісних інформаційних технологій. Учасники отримали паролі на архів завдань рівно о 10.30, згідно дорожньої карти. 
Оцінюють знання та вміння учасників олімпіади висококваліфіковане журі. На олімпіаду було заявлено 31 учасник, з’явилось - 30.
Робота олімпіади триває.
Бажаємо успіху та перемог!

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (43)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше