» » » ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови
Інформація
  • Переглядів: 1354
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 1-02-2014, 10:40
1-02-2014, 10:40

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

Сьогодні, 1 лютого 2014 року, на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки розпочався ІІІ тур Всеукраїнської олімпіади з французької мови.
В урочистому відкритті взяли участь: головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Ольга Остафій; директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорій Білянін; завідувач НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Світлана Куриш; головний спеціаліст відділу економіки та соціального розвитку Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Катерина Горюк; методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Валентина Гладка; директор Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Савелій Одайський.
З вітальним словом до всіх учасників звернулась Ольга Романівна, яка передала вітання від імені директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Михайла Бауера, та зазначила: «У кожного з вас є можливість заявити про себе – довести, що саме ви заслуговуєте посісти призове місце в цьому інтелектуальному змаганні. Тож бажаю успіхів і гарно справитись із завданнями».
Григорій Іванович також привітав учасників та зазначив: « Бажаємо вам наснаги та вдачі у випробуванні! Нехай віра у себе, у свої здібності не полишає вас на шляху до перемоги і хай переможе – найсильніший!». 
Світлана Куриш детально розповіла про процедуру проведення олімпіади. У І турі учні виконуватимуть завдання у вигляді тестів. ІІ тур передбачає творчу письмову роботу, після чого відбудеться перерва. У ІІІ турі визначатиметься компетенція аудіювання. ІV тур – усне мовлення. 
Савелій Одайський провів інструктаж щодо порядку проведення олімпіади. За словами Савелія Івановича кожен учень отримав талон на харчування, також у закладі працює буфет. Учасникам заборонено користуватися електронними засобами. 
Оцінюють знання та вміння учасників олімпіади висококваліфіковане журі. Із 35 зареєстрованих школярів на олімпіаду з’явилось 33. 
Робота олімпіади триває.
Бажаємо успіху та перемог!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше