» » » ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Інформація
  • Переглядів: 1886
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 26-01-2014, 12:42
26-01-2014, 12:42

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

Сьогодні, 26 січня 2014 року, на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки розпочав роботу ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
Олімпіада проходитиме у 2 тури: перший – розв’язування тестових завдань закритої форм із вибором однієї правильної відповіді та відкритої – із записом короткої відповіді; другий – розв’язування завдань у письмовій формі з повним обґрунтуванням.
Під час урочистостей були присутні члени оргкомітету: начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Юрій Куриш; начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Емілія Бабин; головний спеціаліст відділу фахової освіти, ліцензування та атестації Департаменту Наталія Голубяк; завідувач науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Ольга Біляніна; доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри математичного аналізу факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (голова журі) Володимир Маслюченко; директор Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Савелій Одайський.
З вітальним словом до всіх учасників звернувся Юрій Куриш, який передав вітання від імені директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Михайла Бауера та побажав учасникам натхнення, віри у власні сили, невичерпної енергії та комфортності під час виконання олімпіадних завдань ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
Володимир Кирилович Маслюченко привітав учасників математичної олімпіади та коротко проінформував учнів про факультет математики та інформатики ЧНУ ім.Ю.Федьковича. 
Ольга Ярославівна детально розповіла про процедуру проведення олімпіади. Із 75 зареєстрованих школярів на олімпіаду з’явилось 74.
Робота олімпіади триває. 
Бажаємо успіху!

 

 

 

   


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (7)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше