» » » Інтелектуальні змагання серед знавців німецької мови
Інформація
  • Переглядів: 1011
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 26-01-2014, 11:38
26-01-2014, 11:38

Інтелектуальні змагання серед знавців німецької мови

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

«Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації з повагою ставиться до кожного з вас, до ваших знань. Адже беручи участь в інтелектуальному змаганні ви самостверджуєтеся та перемагаєте над собою», - зауважила Любов Тарангул, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту на урочистому відкритті ІІІ туру Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, який проводиться на базі одного із найкращих професійно-технічних закладів області – Вищого професійного училища № 3. 
Любов Миколаївна відзначила та подякувала оргкомітету та адміністрації навчального закладу, зокрема Олесі Нікішиній, за якісну підготовку та високий організаційний рівень проведення олімпіади.
У своєму вітальному слові, Любов Миколаївна, представила всім присутнім представників системи освіти, які безпосередньо відповідають за проведення олімпіади: Ольгу Остафій, головного спеціаліста ДОНМС; Тамару Богачик, заступника директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти; Світлану Куриш, завідувача НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин; Лілію Бурченко, головного спеціаліста ДОНМС; Ірину Унгурян, Катерину Худик та Анастасію Лазаренко - методистів ІППОЧО.
Світлана Михайлівна закцентувала увагу на механізмі та алгоритмі проведення олімпіади. У І турі учні виконуватимуть завдання у вигляді тестів. ІІ тур передбачає творчу письмову роботу, після чого відбудеться перерва. У ІІІ турі визначатиметься компетенція аудіювання. Оприлюднення результатів будуть розміщення на сайтах ДОН МС та ІППОЧО.
Далі робота розпочалася, безпосередньо у робочих класах, в яких змагатимуться учні 9-х, 10-х, 11-х класів області. Ольга Романівна разом із Тамарою Степанівною, з найкращими побажаннями успіху та перемог, з допомогою учнів-учасників олімпіад розрізали конверти із завданнями та передали інструкторам.
Робота інтелектуальних змагань триває.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше