» » » Розпочався ІІІ тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
Інформація
  • Переглядів: 1750
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 25-01-2014, 11:30
25-01-2014, 11:30

Розпочався ІІІ тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін / Стрічка

Сьогодні, 25 січня, на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки розпочався ІІІ тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.
В урочистому відкритті взяли участь: І.Ю.Ісопенко, головний спеціаліст відділу дошкільної загальної і середньої та позашкільної освіти управлінні освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА; Г.І.Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, С.М.Куриш, завідувач НМЦ іноземних мов та міжнародних відносин ІППОЧО; С.І.Одайський, директор Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.
І.Ю.Ісопенко привітала учасників олімпіади від імені директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА.
«Шановні учасники олімпіади! Ми щиро раді зустрічі з вами. Приємно відзначити, що за підсумками минулорічної олімпіади ми маємо гарні результати з англійської мови на Всеукраїнському рівні. Сьогодні змагатимуться учні 9-х, 10-х, 11-х класів області. Бажаємо вам успіху та перемоги. Нехай кожен із вас стане достойним учнем своїх вчителів та гордістю для батьків», – зазначила Ірина Юліанівна.
До привітань також приєднався Г.І.Білянін: «Вам випала велика честь, адже саме олімпіада з англійської мови розпочинає цілу серію ІІІ туру Всеукраїнських олімпіад області. Бажаю, щоб участь кожного з вас була не даремною. У вас є чудова нагода порівнятися силами та зробити правильні висновки. Дякую цілій групі спеціалістів, які працювали над підготовкою завдань», – сказав директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
С.І.Одайський провів інструктаж щодо порядку проведення олімпіади. За словами Савелія Івановича кожен учень отримав талон на харчування, також у закладі працює буфет. Учасникам заборонено користуватися електронними засобами. 
С.М.Куриш розповіла про процедуру проведення олімпіади. У І турі учні виконуватимуть завдання у вигляді тестів. ІІ тур передбачає творчу письмову роботу, після чого відбудеться перерва. У ІІІ турі визначатиметься компетенція аудіювання. 
Оприлюднення результатів будуть розміщення на сайтах ДОН МС та ІППОЧО.
У олімпіаді беруть участь 52 учні області.

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (6)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше