» » » Інтелектуальна еліта Хотинського району завжди посідала призову сходинку в області
Інформація
  • Переглядів: 17311
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 17-01-2014, 18:54
17-01-2014, 18:54

Інтелектуальна еліта Хотинського району завжди посідала призову сходинку в області

Категорія: Новини / ІППОЧО

Захист науково-дослідницької роботи – досить складний процес, адже вимагає від учня не тільки володіти теоретичним та практичним матеріалом, а й вміння презентувати на належному рівні дану роботу. Саме сьогодні у міжшкільних наукових товариствах на базі Хотинської гімназії, Колінковецького НВК та Клішковецької гімназії відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук.
На відкритті І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук у міжшкільному науковому товаристві на базі Хотинської гімназії «Кругозір» були присутні: Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи ІППОЧО; Надія Кирнац, заступник начальника управління – начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації; Римма Якуба, завідувач Хотинського районного методичного кабінету; Галина Василенко, голова профспілки Хотинського управління освіти; Лідія Лемєшева, директор Хотинської гімназії.
Тамара Степанівна у своєму виступі, від імені директора Департаменту Михайла Бауера, привітала учасників конкурсу та побажала перемог та досягнень у науковій сфері. «З кожним роком кращі слухачі БМАНУМу примножують здобутки нашої області на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, наукових конференціях. Про це свідчить позитивна динаміка результативності учнів слухачів БМАНУМ», - зазначила Тамара Степанівна.
Також слід відзначити досить потужну ресурсну базу Хотинської гімназії, навчальні кабінети, облаштовані в рамках реалізації національного проекту «Відкритий світ». Володимир Антонюк, заступник директора з наукової роботи продемонстрував наочно комп’ютерне оснащення і його призначення в навчально-виховному процесі.
Також відбувся діалог між учнями-коенкурсантами та представниками освітньої системи, де мали змогу учні висловити свої думки та пропозиції щодо роботи БМАНУМ.

Інтелектуальна еліта Хотинського району завжди посідала призову сходинку в областіІнтелектуальна еліта Хотинського району завжди посідала призову сходинку в областіІнтелектуальна еліта Хотинського району завжди посідала призову сходинку в областіІнтелектуальна еліта Хотинського району завжди посідала призову сходинку в областіІнтелектуальна еліта Хотинського району завжди посідала призову сходинку в областіІнтелектуальна еліта Хотинського району завжди посідала призову сходинку в областіІнтелектуальна еліта Хотинського району завжди посідала призову сходинку в областіІнтелектуальна еліта Хотинського району завжди посідала призову сходинку в областіІнтелектуальна еліта Хотинського району завжди посідала призову сходинку в областіІнтелектуальна еліта Хотинського району завжди посідала призову сходинку в областіІнтелектуальна еліта Хотинського району завжди посідала призову сходинку в області

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (19)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше