» » » Інтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологій
Інформація
  • Переглядів: 1586
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-01-2014, 14:48
15-01-2014, 14:48

Інтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологій

Категорія: Новини / Учнівські олімпіади з базових дисциплін

15 січня  2014 року розпочалися Інтернет-олімпіади з базових дисциплін. Сьогодні на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки проводиться Інтернет-олімпіада з української мови та літератури для учнів навчальних закладів усіх типів, в тому числі ЗНЗ з румунською мовою навчання, та учнів ПТНЗ; екології, інформатики та інформаційних технологій.

Оргкомітетом забезпечено належну організацію проведення цього інтелектуального змагання. Відкриття олімпіади відбулося за участі Юрія Куриша, начальника управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної  державної адміністрації; Тамари Богачик, заступника директора ІППОЧО; Савелія Одайського, директора ЧВПУР; Євгенії Квітень, завідувача НМЦСГД ІППОЧО; Галини Писаревської, заступника директора ЧВПУР; Оксани Ганжелюк, заступника директора ЧВПУР.

Юрій Миколайович у своєму виступі від імені директора Департаменту Михайла Бауера привітав учасників Інтернет-олімпіади  та зауважив, що даний захід проводиться відповідно  до дорожніх карт, з якими мали змогу ознайомитися заздалегідь на сайті Департаменту та Інституту ППО ЧО всі учасники олімпіад та їх керівники. Також Юрій Миколайович відзначив, що учні нашого краю вивчають, цінують та поважають державну мову.   Це засвідчує  найбільша кількість (293) зареєстрованих учасників.

Тамара Степанівна досить детально проаналізувала механізм та алгоритм проведення Інтернет-олімпіад. Було зауважено, що  Інтернет-олімпіада проходитиме поетапно для  всіх груп. Переможці з кожного класу (1-е місце) стануть учасниками ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад. А учні, які виконають більше 90% завдань, будуть нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА.

З учасниками Інтернет-олімпіад проведено детальні інструктажі щодо техніки безпеки з комп’ютерами.
Інтелектуальні змагання тривають. Результати будуть розміщені до 20:00 на сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА та Інституту ППО ЧО.

Інтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологійІнтернет-олімпіади з української мови та літератури, екології, інформатики та інформаційних технологій

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (40)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше