» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 30.12.2013 р. №1209
Інформація
  • Переглядів: 2552
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-01-2014, 11:08
8-01-2014, 11:08

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 30.12.2013 р. №1209

Категорія: Новини / Накази

Про відрядження

керівних, педагогічних і науково-педагогічних

кадрів Чернівецької області

на курси до Центрального інституту

післядипломної педагогічної

освіти АПН України в 2014 році

 

 

На виконання Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Плану-графіка підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних кадрів освіти на 2014 рік» за погодження Міністерства освіти і науки України щодо забезпечення курсів підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних кадрів Чернівецької області в Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти (м. Київ, вул. Артема, 52) в 2014 році

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Відрядити на курси таких педагогічних працівників області згідно із зазначеними термінами та відповідно до встановлених категорій:

 

1.1. І етап (13.01-18.01); ІІІ етап (10.06 – 14.06)

а)Директори (резерв директорів) ліцеїв, гімназій, колегіумів, навчально-виховних комплексів

-          Стрілецького Ярослава Григоровича, директора Банилово-Підгірнівської гімназії (Сторожинецький район);

-          Гапей Тетяну Василівну, директора Старобросковецького НВК (Сторожинецький район).

 

б)Методисти районних (міських) навчально-методичних кабінетів (центрів) психологічної служби системи освіти

-          Колесник Альону Іванівну, методиста-психолога РМЦ (Глибоцький район);

-          Семенко Юлію Вікторівну, методиста-психолога РМК (Заставнівський район);

-          Тимофійчук Інну Іванівну, методиста РМК (Кіцманський район);

-          Реус Оксану Анатоліївну, методиста РМК (Сторожинецький район);

-          Огданського Ігора Васильовича, методиста МЦПС (м.Чернівці).

 

1.2. І етап (21.01-25.01); ІІІ етап (16.06 – 20.06)

а)Спеціалісти відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій та міськвиконкомів

-          Московчук Аліну Іванівну, головного спеціаліста відділу контролю та кадрової роботи  управління освіти Кельменецької РДА (Кельменецький район);

-          Черну Тетяну Георгіївну, головного спеціаліста сектора моніторингу, інспектування навчальних закладів та методичної роботи управління освіти Кельменецької РДА (Кельменецький район);

-          Гакмана Андрія Івановича, головного спеціаліста  управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Сторожинецької РДА (Сторожинецький район);

-          Довганюк Анжелу Василівну, головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту Новоселицької РДА (Новоселицький район).

б)Завідувачі (методисти) кабінетів (лабораторій) із навчальних дисциплін фізико-математичного та природничого  циклу закладів післядипломної педагогічної освіти

-          Гавлюка Вячеслава Васильовича, методиста Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;

-          Рибчинського Віталія Михайловича, методиста Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

в)Новопризначені методисти зі стажем роботи до 1 року  (без виділення профілю)

-          Косара Романа Дмитровича, методиста РМК (Путильський район).

 

1.3. І етап (27.01 – 01.02); ІІІ етап (25.06 – 27.06)

а)Директори ПТНЗ

-          Андрусяка Василя Дмитровича, директора ВПХУ № 5 (м.Чернівці).

 

1.4. І етап (17.02 – 22.02); ІІІ етап (15.09 – 19.09)

а)Методисти позашкільних навчальних закладів

-          Підкову Наталію Прокопівну, методиста районного дитячо-юнацького центру (Кельменецький район);

-          Новицьку Неонілу Анатоліївну, методиста районного будинку дитячої творчості (Кіцманський район);

-          Драгінду Наталію Іванівну, методиста районного будинку дитячої творчості (Кіцманський район);

-          Гакман Діану Юріївну, методиста районного центру дитячої та юнацької творчості (Сторожинецький район);

-          Качуляк Софію Василівну, методиста обласного центру туризму,  краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (м.Чернівці);

-          Карапку Оксану Танасіївну, методиста районного центру дитячої та юнацької творчості (Путильський район).

б)Директори ПТНЗ

-  Савчука Володимира Михайловича, директора Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу(м.Чернівці).

 

1.5. І етап (24.02 – 01.03); ІІІ етап (24.09 – 26.09)

а)Новопризначені директори ПТНЗ

-          Нікішину Олесю Валентинівну, директора ВПУ №3 (м.Чернівці).

 

1.6. І етап (03.03 – 07.03); ІІІ етап (29.09 – 03.10)

а)Заступники начальників (завідувачів) відділів (управлінь) освіти районних держадміністрацій та міськвиконкомів

-          Демчук Степанію Михайлівну, заступника начальника управління – начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Сторожинецької РДА (Сторожинецький район);

-          Кирнац Надію Дмитрівну, заступника начальника управління – начальника відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Хотинської РДА (Хотинський район).

б)Методисти районних (міських) методичних кабінетів із суспільствознавства

     -    Міхаєсу Олега Васильовича, методиста РМК (Новоселицький район).

в)Методисти районних (міських) методичних кабінетів з бібліотечних фондів

-          Яковину Галину Іванівну, методиста РМК з бібліотечних фондів (Сокирянський район);

-          Даниленко Оксану Володимирівну, методиста РМК з бібліотечних фондів (м.Новодністровськ);

-          Майстрюк Ольгу Василівну, методиста РМК з бібліотечних фондів (Вижницький район).

г)Методисти районних (міських) методичних кабінетів із технологій та естетичної культури

     -    Юричину Олену Іванівну, методиста ММК (м.Новодністровськ).

д)Резерв директорів  ПТНЗ

-          Харюк Наталію Михайлівну, заступника директора з навчально-виробничої роботи ВПХУ №5 (м.Чернівці).

 

1.7. І етап (11.03 – 15.03); ІІІ етап (06.10 – 10.10)

а)Директори (резерв директорів), заступники директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл

-          Тинку Георгія Федоровича, директора дитячо-юнацької спортивної школи (Герцаївський район);

-          Токарюка Іларія Михайловича, директора дитячо-юнацької спортивної школи (Сторожинецький район);

б)Заступники директорів з навчально-виробничої  роботи ПТНЗ

-          Семенюка Івана Степановича, заступника директора з навчально-виробничої роботи Чернівецького професійного машинобудівного ліцею (м.Чернівці).

в)Методисти обласних навчально(науково)-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти

-          Маркуляка Людвіга Владиславовича, методиста обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти (м.Чернівці).

 

1.8. І етап (17.03 – 22.03); ІІІ етап (13.10 – 17.10)

а)Завідувачі (методисти) кабінетів (лабораторій) мов та літератур закладів

післядипломної  педагогічної освіти

-          Кочурко Аллу Валеріївну, методиста Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;

-          Микитюк Світлану Миколаївну, методиста Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

б)Методисти районних (міських) методичних кабінетів із корекційної позашкільної освіти та виховної роботи

     -   Євламп’єву Наталію Станіславівну, методиста РМК (Сокирянський район);

-          Прокопик  Галину Мирославівну, методиста ММК (м.Чернівці).

в)Заступники директорів з навчально-виховної роботи та соціальних питань  ПТНЗ

     -   Федорук Наталію Іванівну, заступника директора з навчально-виховної роботи           ВПХУ №5 (м.Чернівці);

-          Довгу Аліну Володимирівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Кельменецького професійного ліцею (Кельменецький район).

г)Практичні психологи ПТНЗ

-          Косован Наталю Олександрівну, практичного психолога Глибоцького професійного ліцею (Глибоцький район).

 

1.9. І етап (24.03 – 29.03); ІІІ етап (20.10 – 24.10)

а) Методисти районних (міських) методичних кабінетів із початкової освіти

-          Леонтій Емілію Миколаївну, методиста РМЦ (Глибоцький район);

-          Кушнір Наталію Іванівну, методиста РМК (Кельменецький район);

-          Бузумургу Світлану Ігорівну, методиста РМК (Новоселицький район);

-          Танас Майю Федорівну, методиста РМК (Сокирянський район);

-          Савчук Раїсу Василівну, методиста РМК (Хотинський район);

-          Бойчук Оксану Василівну, методиста ММК (м.Новодністровськ).

 

1.10. І етап (31.03 – 05.04); ІІІ етап (27.10 – 31.10)

а)Завідувачі (методисти) центрів (кабінетів, лабораторій) дистанційного навчання та ІКТ закладів післядипломної педагогічної освіти

-          Скрипську Ганну Володимирівну, методиста Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;

-          Кадук Аллу Миколаївну, методиста Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

 

б)Методисти районних (міських) методичних кабінетів із фізико-математичного циклу

-          Чіботару Євгенію Василівну, методиста РМК (Герцаївський район).

1.11. І етап (07.04 – 12.04); ІІІ етап (03.11 – 07.11)

а)Завідувачі (методисти) кабінетів (лабораторій) з питань атестації та курсової підготовки закладів післядипломної педагогічної освіти

-          Туряка Василя Юрійовича, методиста Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

б)Методисти районних (міських) методичних кабінетів із питань роботи з кадрами

    -    Митранюк Надію Арсенівну, методиста РМК (Глибоцький район).

в)Директори (резерв директорів), заступники директорів шкіл-інтернатів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

-          Гоголь Галину Василівну, заступника директора з виховної роботи Оршівецького дитячого будинку (Кіцманський район).

г)Заступники директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ

-          Новицьку Валентину Сергіївну, заступника директора з навчально-виробничої роботи Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту (м.Чернівці).

д)Новопризначені заступники директорів з навчальної роботи ПТНЗ

-          Морар Галину Петрівну, заступника директора з навчальної роботи Чернівецького професійного будівельного ліцею (м.Чернівці).

 

1.12. І етап (14.04 – 19.04); ІІІ етап (10.11 – 14.11)

а)Методисти районних (міських) методичних кабінетів із основ здоров’я і фізичної культури

-          Якимчука Октавіана Петровича, методиста РМК (Путильський район).

б)Директори (резерв директорів) загальноосвітніх навчальних закладів із проблем управлінської та фінансово-господарської діяльності

-          Савчук Олену Орестівну, директора Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1 (м.Чернівці);

-          Клима Валерія Івановича, педагога-організатора Виженської ЗОШ І-ІІ ст. (Вижницький район);

-          Олесюк Ганну Михайлівну, вчителя Кибацької ЗОШ І-ІІ ст. (Вижницький район);

-          Алботу Інну Омелянівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Бережонської ЗОШ І-ІІІ ст. (Вижницький район).

 

1.13. І етап (14.04 – 19.04); ІІІ етап (12.11 – 14.11)

а)Директори ПТНЗ

-          Ширінгу Петра Олександровича, директора Сокирянського ВПУ (Сокирянськкий район).

 

1.14. І етап (22.04 – 26.04); ІІІ етап (17.11 – 21.11)

а)Заступники директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ

-          Писаревську Галину Миколаївну, заступника директора з навчально-виробничої роботи Чернівецького ВПУ радіоелектроніки (м.Чернівці);

-          Кваснюка Михайла Васильовича, заступника директора з навчально-виробничої роботи Ставчанського професійного ліцею (Сокирянський район).

 

1.15. І етап (12.05 – 17.05); ІІІ етап (01.12 – 05.12)

а)Керівники (резерв керівників), заступники директорів експериментальних дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів «Дитячий садок-школа», навчально-курсових і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів

-          Кокіса Володимира Петровича, директора Задубрівського НВК (Заставнівський район);

-          Галак Родіку Василівну, директора Маршинецького НВК (Новоселицький район);

-          Довганюка Сергія Омеляновича, директора Новоселицького МНВК (Новоселицький район);

-          Мартинюка Олександра Вікторовича, директора комбінату  трудового навчання технічної творчості молоді (Сторожинецький район);

-          Павлусик Ірину Вікторівну, заступника директора комбінату  трудового навчання технічної творчості молоді (Сторожинецький район).

б)Методисти районних (міських) методичних кабінетів з природознавства

-          Баєтул Надію Сильвестрівну, методиста РМК (Кіцманський район).

в)Методисти районних (міських) методичних кабінетів з мов та літератур

-          Хитик Ольгу Василівну, методиста РМК (Заставнівський район);

-          Олексюк Галину Миколаївну, методиста РМК (Кіцманський район);

-          Шеманську Тетяну Василівну, методиста РМК (Путильський район).

г)Заступники директорів з навчально-виховної роботи та соціальних питань ПТНЗ

-          Руснак Людмилу Василівну, заступника директора з навчально-виховної роботи та соціальних питань Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту (м.Чернівці).

 

1.16. І етап (19.05 – 24.05); ІІІ етап (08.12 – 12.12)

а)Директори (резерв директорів), заступники директорів районних (міських) центрів дитячої та юнацької  творчості з питань підтримки обдарованої молоді

-          Хоменко Віталія Олексійовича, директора районного дитячо-юнацького центру (Кельменецький район);

-          Синицю Світлану Михайлівну, заступника директора районного центру дитячо-юнацької творчості (Путильський район);

-          Танасійчук Олену Володимирівну, директора будинку дітей та учнівської молоді (Хотинський район);

-          Федорюк Світлану Іванівну, директора будинку творчості дітей та юнацтва (м.Чернівці);

-          Заблотовську Марію Василівну, директора центру науково-технічної творчості дітей та юнацтва (м.Чернівці).

б)Завідувачі районних (міських) методичних кабінетів

-          Молоду Валентину Іллівну, завідувача РМК (Кельменецький район);

-          Погрібну Валентину Василівну, завідувача РМК (Сторожинецький район).

в)Методисти районних (міських) методичних кабінетів (без виділення профілю)

-          Житарашу Ларису Михайлівну, методиста РМК (Герцаївський район);

-          Заяц Віру Петрівну, методиста РМК (Глибоцький район);

-          Харюк Олену Григорівну, методиста РМК (Заставнівський район);

-          Григорець Ларису Василівну, методиста РМК (Кіцманський район);

-          Паскарюк Світлану Миколаївну, методиста ММК (м.Чернівці);

-          Козьму Василя Петровича, методиста ММК (м.Чернівці);

-          Мартинюк Тетяну Сергіївну, методиста ММК (м.Чернівці);

-          Аносову Олену Іванівну, методиста ММК (м.Чернівці).

 

1.17. І етап (26.05 – 31.05); ІІІ етап (15.12 – 19.12)

а)Завідувачі (методисти) методичних кабінетів закладів післядипломної педагогічної освіти (без виділення профілю)

-          Жилеско Оксану Володимирівну, методиста Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;

-          Федорака Василя Федоровича, методиста Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

б)Завідувачі (практичні психологи, консультанти) обласних, районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій

-          Олексюк Оксану Ярославівну, методиста РМК (Кіцманський район);

-          Телегуз Олену Іванівну, завідувача ПМПК (Сторожинецький район);

-          Наход Наталію Федорівну , методиста МЦПС (м.Чернівці).

в)Методисти районних (міських) методичних кабінетів із дошкільної освіти

-          Карабуш Валентину Костянтинівну, методиста РМК (Герцаївський район);

-          Топорчан Наталю Миколаївну, методиста РМК (Новоселицький район).

г)Заступники директорів з навчальної роботи ПТНЗ

-          Заришняк Дарію Михайлівну, заступника директора Сокирянського ВПУ (Сокирянськкий район).

 

2. Начальникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад забезпечити своєчасну участь педагогічних працівників у курсах підвищення кваліфікації.

3. Витрати на відрядження віднести за рахунок установ, де працюють відряджувані згідно з чинним законодавством.

4.  Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

5. Контроль за виконанням наказу  покласти на заступника директора Департаменту Л.М.Тарангул.

 

 

Директор Департаменту                                                                                          М.Й.Бауер

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2018 (58)
Листопад 2018 (243)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше