» » » Відбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра Реви
Інформація
  • Переглядів: 1290
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-12-2013, 16:32
24-12-2013, 16:32

Відбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра Реви

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 24 грудня 2013 року, під керівництвом заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Петра Реви та за участі директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера відбулося засідання Громадської колегії (регіональної комісії) з питань захисту суспільної моралі в Чернівецькій області.

Під час свого виступу Петро Рева наголосив на тому, що необхідно значно активізувати роботу комісії та внести певні зміни до її складу.

«Ми повинні зробити чимало для того, щоб робота комісії активізувалася і покращилася. Всю свою роботу, у межах повноважень, ми повинні скерувати на заходи щодо упередження можливого порушення суспільної моралі на теренах нашого краю», – підкреслив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації.

На порядку денному розглядалися такі питання: «Про дотримання законодавства у сфері захисту суспільної моралі у Чернівецькій області», «Виконання плану роботи громадської колегії (регіональної комісії) з питань захисту суспільної моралі в Чернівецькій області за 2013 рік» та питання щодо обговорення Концепції захисту суспільної моралі в Україні, – доповідала Світлана Прінько – начальник групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ області, член громадської колегії (регіональної комісії) з питань захисту суспільної моралі в Чернівецькій області.

У ході засідання було обговорено план роботи Громадської колегії (регіональної комісії) з питань захисту суспільної моралі в Чернівецькій області на 2014 рік.

Світлана Іванівна наголосила, що розглянуто 17 звернень громадян щодо дотримання законодавства з питань суспільної моралі в Чернівецькій області. Найбільше звернень надійшло щодо розміщення зовнішньої реклами.

Контроль за дотриманням телерадіоорганізаціями Чернівецької області вимог Закону України «Про захист суспільної моралі», рішень Національної ради щодо моральності ефіру є одним із пріоритетів діяльності Громадської колегії.

Усього було здійснено 106 моніторингів телерадіоорганізацій Чернівецької області. З них: повний ліцензійний обсяг мовлення – 67, тематичні – 39. Було здійснено 9 – планових і 3 - позапланових перевірок. За їх результатами тричі Національна рада застосовувала санкцію «оголошення попередження». Ще в шести випадках вказувала ТРО на порушення і зобов`язувала усунути недоліки. За результатами здійснених моніторингів у 2013 році представник Національної ради у Чернівецькій області за фактами порушень Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та Закону «Про рекламу» направив 11 приписів керівникам ТРО.

Відповідно до Плану основних заходів діяльності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2013 рік у травні та жовтні було здійснено тематичні цільові моніторинги усіх телекомпаній краю. Зокрема, ТОВ «Телерадіокомпанія «ТВА»: 14 травня, 05 та 06 жовтня; ТОВ «МТРК «Чернівці»: 08 травня, 05 та 06 жовтня; Чернівецька ОДТРК: 07 травня, 01 та 02 жовтня; ТОВ «Чернівецький промінь»: 20 травня, 02 та 04 жовтня; ТОВ «Місто ТБ»: 21 травня, 01 та 03 жовтня. З метою одержання повної інформації керівники ТРО Чернівецької області надали копії Державних посвідчень на право трансляції фільмів та серіалів, які транслювались у дні вибіркових моніторингів.      

За результатами засідання Громадської колегії (регіональної комісії) з питань захисту суспільної моралі в Чернівецькій області прийнято відповідні рішення.

Відбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра РевиВідбулося підсумкове засідання Громадської колегії з питань захисту суспільної моралі під головуванням Петра Реви

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше