» » » На призи святого Миколая змагались буковинські каратисти
Інформація
  • Переглядів: 691
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-12-2013, 11:06
23-12-2013, 11:06

На призи святого Миколая змагались буковинські каратисти

Категорія: Навігація / Новини

У суботу, 21 грудня у ТРЦ «DEPOt CENTER» пройшли щорічні змагання присвячені Дню святого Миколая та 4-ій річниці цього торгово-розважального комплексу. Організатор – обласна федерація карате спільно із ТРЦ  «DЕРО’t». Приємним сюрпризом для всіх учасників змагань стали солодкі подарунки від керівництва комплексу, а переможці також отримали грошові сертифікати у розважальний центр «Fantasy Town».  

Загалом у змаганнях прийняло участь 250 спортсменів від 6 до 13 років з Чернівців, Сторожинця, Вижниці, Герци, Новоселиці, Мамаївців та гості із Тернополя.  

Загальнокомандний залік розподілився наступним чином:

 

 Максимум – І місце

 Тайсен – ІІ місце

 Дзаммай – ІІІ місце

 

 

Результати змагань:

 

 

КАТА ІНДИВІДУАЛЬНЕ (хлопчики, юнаки, чоловіки):

 

6 років:

№ п/п

Прізвище, ім’я

Команда

1

Німіжан Станіслав

Максимум

2

Кісіліца Єгор

Максимум

3

Кіндрачук Владислав

Тай-Сен

 

7 років:

№ п/п

Прізвище, ім’я

Команда

1

Мойсей Вадим

Дзаммай

2

Самсін Олег

Максимум

3

Марущак Артем

Дзаммай

3

Зюлковський Денис

Дзаммай

 

8 років:

№ п/п

Прізвище, ім’я

Команда

1

Баласинович Влад

Максимум

2

Литвинюк Максим

Тай-Сен

3

Цера Микита

До-Сін-Тай

3

Головатий Олег

Тернопіль

5

Козуб Костянтин

Дзаммай

5

Веренько Юрій

Тай-Сен

 

 

9 років:

№ п/п

Прізвище, ім’я

Команда

1

Парагуз Олег

До-Сін-Тай

2

Венгринюк Станіслав

Максимум

3

Федишин Олександр

Тай-Сен

3

Вайнагій Данік

Тай-Сен

5

Ільницький Богдан

До-Сін-Тай

5

Лапін Євген

Дзаммай

7

Попович Ярослав

Дзаммай

 

10 років:

№ п/п

Прізвище, ім’я

Команда

1

Загарія Олег

Максимум

2

Сокульський Нікіта

Тай-Сен

3

Боднар Всеволод

Максимум

3

Попюк Юрій

Максимум

5

Соболевський Володимир

Максимум

5

Бензар Олександр

Тай-Сен

7

Богуцький Олександр

Максимум

7

Сорочан Микола

Дзаммай

 

11 років:

№ п/п

Прізвище, ім’я

Команда

1

Шаповалов Ігор

Максимум

2

Пентескул Павло

Тай-Сен

3

Гоцуляк Олексій

Максимум

3

Зрибнєв Максим

Тай-Сен

5

Столока Ігор

Тай-Сен

5

Бордюжан Віктор

Тай-Сен

 

 

 

 

 

12-13 років:

№ п/п

Прізвище, ім’я

Команда

1

Купчанко Максим

Тай-Сен

2

Митринюк Олександр

До-Сін-Тай

3

Панкратов Михайло

Тай-Сен

3

Наровський Михайло

До-Сін-Тай

5

Мануїла Микола

Максимум

5

Кметь Микола

Дзаммай

 

 

КАТА ІНДИВІДУАЛЬНЕ (дівчата, жінки):

 

6-7 років:

№ п/п

Прізвище, ім’я

Команда

1

Демедюк Дарина

Максимум

2

Мікус Мар’яна

Максимум

3

Розворук Анастасія

Максимум

3

Гарабаджиєва Каріна

Максимум

 

8-9 років:

№ п/п

Прізвище, ім’я

Команда

1

Золотухіна Антоніна

Максимум

2

Деревянко Тетяна

Максимум

3

Олар Яна

До-Сін-Тай

3

Клебан Валерія

Тай-Сен

5

Остапенко Вікторія

Тай-Сен

 

10-11 років:

№ п/п

Прізвище, ім’я

Команда

1

Смоліна Надія

Тай-Сен

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2019 (81)
Серпень 2019 (93)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)
Квітень 2019 (138)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше